V USA za 1 den hospitalizovali 10 000 lidí kvůli zkratu v nanočipu z vakcíny proti Covidu

15 Čvc 2021

Bezpečnost vakcín proti koronaviru je velice ožehavé téma posledních několik měsíců. Zastáncům očkování nyní moc nepomohl fakt, že během včerejšího dne hospitalizovaly nemocnice v USA celkem 10 tisíc lidí kvůli zkratu v nanočipu, který byl obsažen v druhé dávce vakcíny.

Zkrat se projevil bolestí na hrudi a následným záchvatem, který přípomínal zasažení elektrickým proudem. Postižený člověk byl pod takovýn napětím, že minimálně 300 záchranářů, kteří zkolabované očkované jedince převáželí do nemocnice, dostali takový zásah elektrickým proudem, že museli být následně v nemocnici také ošetření.

Podle očitých svědků navíc lidé v záchvatu vydávali stejné zvuky, jaké vydává počítač s Windows 10 při odpojení a zapojení USB periferie. Některým lidem dokonce dočasně zmodrala různě po těle kůže, a nápadně připomínala pomyslnou modrou obrazovku smrti. To potvrzuje, že čipy ve vakcínách fungují na operačním systému Windows 10, tudíž není pochyb o tom, že za nimi stojí Bill Gates.

Za zkrat může zřejme chyba v aktualizaci Windows 10

Podle našich zdrojů, je z tajné korespondece společnosti Microsoft zřejmé, že na vině za vzniklé problémy může nová aktualizace Windows 10, která za určitých podmínek způsobí zkrat celého čipu. Důvodem je hlavně to, že tento operačný systém je stavěný hlavně na osobní počítače a staré typy vakcín, které ještě využívaly oslabenou verzi viru. Nové mRNA vakcíny s nanočipem příliš dobře nekomunikují, snižují jeho výkon, a jak můžeme vidět, mohou způsobit i zkrat. To je skutečný důvod toho, proč nedávno Microsoft představil Windows 11, který tyto problémy bude řešit, a je postavený na míru mRNA vakcínám.

„Určitě to je pravda. Není náhoda, že zkolabovali jen ti lidé, kteří v sobě měli mRNA vakcínu od Pfizeru a Moderny. Ostatní očkovaní tento problém nemají, když si odmyslíme, že až 20 % lidí do týdne po očkování zemře, což nám ale média neřeknou. A kdo ví, co s naším tělem toto očkování udělá za 5, 10, 20, 50, 100 nebo dokonce 200 let,“ tvrdí Jarka z Facebooku, náš zdroj.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.