V Německu otevřeli první koncentrační tábory pro odpůrce očkování proti koronaviru

06 Lis 2021

Německá vláda se rozhodla tvrdě bojovat proti neočkovaným občanům tím, že je začala svážet do speciálních koncentračních táborů, kde budou umístěni až do konce pandemie.

Německo bojuje proti pandemii tradiční německou metodou. Zatímco doteď měli neočkovaní zákaz vstupu do některých obchodů, částí německých měst a museli být označeni speciální nášivkou s nápisem „Jsem neočkovaný, protože věřím píčovinám„, od zítra začne vláda svážet neočkované do tajně vybudovaných koncentračních táborů, kde budou naprosto izolováni od zbytku populace.

„Nemůžeme dovolit, aby nám tu neočkovaní lidé roznášeli onemocnění. Po celém Německu bylo vybudováno přesně 44 koncentračních táborů s kapacitou až milion lidí, kam budou postupně vlaky sváženi všichni, kteří odmítnou nechat se očkovat proti koronaviru. Tam budou umístěni až do konce pandemie, nebo do smrti, podle toho, co nastane dřív,“ tvrdí německý ministr zdravotnictví Heimmlich Hinnrel.

Tábory jsou vybaveny plynovými komorami

Všechny tábory jsou vybaveny základní sociální vybaveností a moderními plynovými komorami. Ty navzdory německé tradici nejsou určeny k vypouštění jedovatého plynu, ale naopak do nich proudí sterilní vzduch s příměsí dezinfekce. Komory tak mají minimalizovat riziko nákazy mezi neočkovanými.

„Průběžně budou do těchto komor během dne umístěni všichni obyvatelé táborů. Do komor bude veden čistý a sterilní vzduch, aby se tam nemohl nikdo nakazit poletujícím virem. Stejně tak budeme dovnitř vpouštět dezinfekci, která bude pomalu čistit všechny ži…neočkované,“ dodává Hinnrel.

Vzhledem k výsledkům voleb a zfalšovaných výsledků Volného bloku, je dost pravděpodobné, že k něčemu podobnému brzy dojde i u nás. Podle našeho zdroje bylo včera viděno hned několik, resp. vzhledem k jejich počtu všichni pirátští poslanci v Terezíně, kde zřejmě již připravují plány pro znovuotevření tamního koncentračního tábora z druhé světové války. Naší poslední šancí je SPD. Tomio, pomoz nám!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.