V maďarském parlamentu došel toaletní papír. Viktor Orbán si musel vytřít zadek ústavou

31 Bře 2020

V maďarském parlamentu včera zavládl chaos po té, co došel všechen toaletní papír. Premiéra Viktora Orbána totiž už několik dní trápí velice silné střevní potíže. Jelikož v tu chvíli jediná listina v celém parlamentu byla pouze maďarská ústava, neměl premiér nic jiného na výběr, než použít právě tu.

„Bylo to strašné. Premiér zezelenal a rozbublal se jak rychlovarná konvice. Po té, co dokonal na toaletě svoji potřebu, si ale všiml, že v celé budově parlamentu není jediný toaletní papír. Vzhledem k tomu, že všechny obchody v okolí měly papír vyprodaný, nezbyla jiná možnost, než premiérovi podat ústavu, se kterou si pak vytřel zadek,“ prohlásil jeden z přítomných poslanců.

Střevními potížemi se navíc od Orbána nakazili i někteří poslanci jeho Maďarská občanské unie – Fidesz. I oni tak neměli nic jiného na výběr, než na svoji intimní hygienu použít maďarskou ústavu.

„Z několika desítek poslanců se na pár hodin stali spíše posranci. Naštěstí maďarská ústava má přes 100 stran, takže se na každého dostalo a nikdo po parlamentu nechodil s hnědým flekem na trenýrkách,“ prohlásil tiskový mluvčí Maďarské občanské unie Péter Szijjártó.

Vzhledem k tomu, že maďarská ústava nyní plave někde v odpadních vodách, chystá maďarská vláda ústavu novou. Ta by se mohla od té původní trošku lišit. Kupříkladu premiér by nově nemusel být premiérem, ale podle slov Viktora Orbána by byl „ultimátním superleaderem maďarského lidu“ a „Ježíšem 2.0.“

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

13 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..