Steven Seagal byl povolán do ruské armády. Ukrajina a NATO to mají spočítané, zní z Kremlu

26 Zář 2022

Po vyhlášení částečné mobilizace přišla z Ruska zpráva, že povolávací dopis dostal i známý americký herec Steven Seagal, který v roce 2018 získal od prezidenta Putina ruské státní občanství. Podle Kremlu by Seagal mohl naprosto zvrátit průběh války.

Seagal hrál v desítkách akčních filmů, kde se naučil umění války a na bojišti by tak mohl být nepřemožitelný.

„Steven Seagal je sice takový Chuck Norris z Wishe, avšak i to stačí k tomu, aby ve slunečních brýlích s obyčejnou pistolí donutil kapitulovat nejen celou ukrajinskou armádu, ale dokonce i celé NATO. A pokud je nezabije pistolí, smíchy Ukrajinci při pohledu na Seagala umřou určitě. Vlastně teď už pro mobilizaci není důvod, protože jeden Seagal vydá za víc, než 300 tisíc ožralých Burjatů. Zkoušeli jsme to v Ultimate Epic Battle Simulátoru, takže to musí být pravda,“ prohlásil tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov.

Seagal potvrdil tvrzení Kremlu již během třítýdenního výcviku před odjezdem na frontu, když slepými náboji zastřelil hned několik ruských vojáků a když brambora, kterou ruští vojáci používají během výcviku místo granátů, explodovala.

„Slepé náboje se ze strachu ze Seagala raději promění v ostré a brambory vybuchují jako granáty. Během cvičení tak Seagal omylem zastřelil hned několik vojáků. Kdybychom nerekrutovali pouze zdegenerované muže ze slepých vývojových větví, byla by to jistě tragédie,“ dodává Peskov.

Každopádně, když toto dělají v Seagalově přítomnosti slepé náboje a brambory, dovedete si představit, co asi udělají ostré náboje a skutečné granáty? Rusko v tuto chvíli de facto válku vyhrálo a změnit by to mohlo pouze to, že by Ukrajina do svých řad rekrutovala Chucka Norrise.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.