Muž otřel roušku do Petriho misky. Za pár dní z ní vyrostl Bill Gates

08 Říj 2020

44 letý Brit Alex chtěl dokázat, že nošení roušky není zdravé pro náš imunitní systém, a ve skutečnosti díky ní do těla dopravíme o dost větší nálož virů a bakterií. Proto se rozhodl otřít roušku do Petriho misky a všem ukázat, co se v misce po pár dnech objeví. To, co však v misce našel, mu vyrazilo dech.

Přesně po dvou dnech se v misce objevila miniaturní verze Billa Gatese.

„Byl jsem v šoku. Zároveň to ale dokázalo moji teorii o tom, že za COVID-19 stojí Bill Gates. Koronavirus byl zcela nepochybně vyroben z jeho DNA, která je pro normální lidi toxická. Proto se v Petriho misce objevila právě jeho zmenšená verze,“ tvrdí Alex.

Soros prý začal Alexovi sprostě nadávat a prohlašovat, že brzy zemře.

„Ty hajzle! Jestli o tom někomu řekneš, tak tě zabiju! Si jen póvl a lůza! Brzy pomocí koronaviru a vakcín zreguluji a očipuji populaci a ovládnu celý svět! Ani Putin vás nezachrání! Předávkování oxidem uhličitým dělá z lidí hlupáky, kteří pak snáz věří tomu, že nějaký COVID existuje!“ cituje Alex slova naklonovaného Billa Gatese.

„Pak ještě začal skandovat něco o Novém světovém řádu, o tom, že koronavirus neexistuje a je to jen záminka pro naočkování lidí mikročipem a další veřejně známá fakta. Následně se zasekl, zmodral, a padl k zemi. Od té doby nepromluvil,“ dodává Alex.

Otázkou zůstává, jestli toto ještě někoho překvapuje. To, že za koronavirovou pandemií stojí Bill Gates a farmaceutické firmy, je totiž obecně známá věc.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.