Téměř 60 tisíc lidí dnes na Václavském náměstí oslavilo vítězství českých hokejistů nad Švýcarskem

21 Kvě 2019

Čeští hokejisté dnes porazili Švýcarsko 5:4, čímž si zajistili druhé místo ve skupině na hokejovém mistrovství světa. Toto důležité vítězství dnes na Václavském náměstí oslavilo bezmála 60 tisíc fanoušků, jak informuje agentura Holdingus.

Hokejoví fanoušci se začali na Václavském náměstí shlukovat krátce po skončení zápasu. Kolem 6 hodiny večerní pak bylo podle odhadů policie přítomno téměř 60 tisíc lidí, kteří přišli oslavit důležité druhé místo ve skupině a s ním spojené lepší postavení českého národního týmu ve čtvrtfinále.

„Fandím každý rok. Naši kluci jsou nejlepší. Teda aspoň dokud ty vemena nevypadnou,“ prohlásil jeden z fanoušků.

Média označila fanoušky za demonstranty

Česká zkorumpovaná média využila zaplněné Václavské náměstí ke svojí dezinformační  kampani, a označila hokejové fanoušky za demonstranty, kteří přišli protestovat proti premiérovi Andrejovi Babišovi a ministryni spravedlnosti Marii Benešové. Alespoň to tvrdí agentura Holdingus.

„Všech 60 tisíc lidí přišlo podpořit naše hokejisty a oslavit jejich zatím úspěšné tažení hokejovým mistrovstvím světa. Zprávy o demonstrantech jsou zcela vymyšlené. Jak jsme navíc zjistili v našem dnešním průzkumu, většina fanoušků na Václavském náměstí byli naopak voliči ANO,“ píše agentura Holdingus.

Čeští hokejisté vyhráli díky Andreji Babišovi

Kromě toho, že média lžou o dnešních událostech na Václavském náměstí, úplně zatajila i to, kdo ve skutečnosti může za dobré výkony českých hokejistů na letošním hokejovém mistrovství světa.

„Čau lidi, český hokejový tým je známý tím, že téměř každý rok vypadne už ve čtvrtfinále. Letos jsem si ale řekl, že toto musí skončit. Proto jsme se sešli s trenéry a hráči českého hokejového nároďáku, a vyjednali jsme lepší výkony českých hokejistů. To, o čem předchozí vlády pouze mluvily, jsme se my rozhodli řešit. Letos se můžete těšit na skvělý hokej a příští olympijské hry na zlatou medaili,“ píše Andrej Babiš na svém Facebooku.

Babišův podíl na vítězství včera ocenily i bývalé hokejové hvězdy.

”Děkuji panu Babišovi, že pro nás vyjednal tak skvělý hokej!” prohlásil včera na pódiu na Václavském náměstí legendární brankář Dominik Hašek.

Toto je dalším důkazem manipulací a lží, které na nás chrlí česká média. Je to kampaň, nic jiného.

14 comments
    1. Oto, to není nerespektování voleb, jak všichni papouškujete.. jde o to, že si premiér dělá co chce, využívá svého postavení a za dobu jeho působení ve vládě, se jeho firmám zvedly zisky o desítky až stovky procent, tomu se říká korupce.. na sociální nejsou v rozpočtu peníze, ale Agrofert dostal 160 milionů na toustový chleba? A je toho mnohem více, něco si najděte, než tady budete útočit

    2. Bohužel Sorošova média, podporovaná Kalouskovou klikou, se snaží opět ovlivnit českého občana. To musíte mít stále na paměti. Když nepomohlo podplácení demonstrantu, zvolili další podlou taktiku. Děkuji serveru Az247 že nám přináší další více než pravdu, o které jiná média mlčí.

  1. Děkujeme našemu premiérovi, který je mimochodem jediným nejlepším premiérem v celém vesmíru za jeho dobu trvání. Kromě skvělé hry našich hokejistů se mu například v rámci boje proti suchu podařilo také vyjednat vyšší příděl srážek pro většinu ČR. Například takový Vsetín má vyjednaný takový příděl vody, že si bude moci vystačit až do poloviny listopadu.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..