Téměř 60 tisíc lidí dnes na Václavském náměstí oslavilo vítězství českých hokejistů nad Švýcarskem

21 Kvě 2019

Čeští hokejisté dnes porazili Švýcarsko 5:4, čímž si zajistili druhé místo ve skupině na hokejovém mistrovství světa. Toto důležité vítězství dnes na Václavském náměstí oslavilo bezmála 60 tisíc fanoušků, jak informuje agentura Holdingus.

Hokejoví fanoušci se začali na Václavském náměstí shlukovat krátce po skončení zápasu. Kolem 6 hodiny večerní pak bylo podle odhadů policie přítomno téměř 60 tisíc lidí, kteří přišli oslavit důležité druhé místo ve skupině a s ním spojené lepší postavení českého národního týmu ve čtvrtfinále.

“Fandím každý rok. Naši kluci jsou nejlepší. Teda aspoň dokud ty vemena nevypadnou,” prohlásil jeden z fanoušků.

Média označila fanoušky za demonstranty

Česká zkorumpovaná média využila zaplněné Václavské náměstí ke svojí dezinformační  kampani, a označila hokejové fanoušky za demonstranty, kteří přišli protestovat proti premiérovi Andrejovi Babišovi a ministryni spravedlnosti Marii Benešové. Alespoň to tvrdí agentura Holdingus.

“Všech 60 tisíc lidí přišlo podpořit naše hokejisty a oslavit jejich zatím úspěšné tažení hokejovým mistrovstvím světa. Zprávy o demonstrantech jsou zcela vymyšlené. Jak jsme navíc zjistili v našem dnešním průzkumu, většina fanoušků na Václavském náměstí byli naopak voliči ANO,” píše agentura Holdingus.

Čeští hokejisté vyhráli díky Andreji Babišovi

Kromě toho, že média lžou o dnešních událostech na Václavském náměstí, úplně zatajila i to, kdo ve skutečnosti může za dobré výkony českých hokejistů na letošním hokejovém mistrovství světa.

“Čau lidi, český hokejový tým je známý tím, že téměř každý rok vypadne už ve čtvrtfinále. Letos jsem si ale řekl, že toto musí skončit. Proto jsme se sešli s trenéry a hráči českého hokejového nároďáku, a vyjednali jsme lepší výkony českých hokejistů. To, o čem předchozí vlády pouze mluvily, jsme se my rozhodli řešit. Letos se můžete těšit na skvělý hokej a příští olympijské hry na zlatou medaili,” píše Andrej Babiš na svém Facebooku.

Babišův podíl na vítězství včera ocenily i bývalé hokejové hvězdy.

”Děkuji panu Babišovi, že pro nás vyjednal tak skvělý hokej!” prohlásil včera na pódiu na Václavském náměstí legendární brankář Dominik Hašek.

Toto je dalším důkazem manipulací a lží, které na nás chrlí česká média. Je to kampaň, nic jiného.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ota
Ota
1 rok před

Delate si legraci nebo co vzdyt tohle byli zase prazaci a deti kuli Babisovi
Kdyz nerespektuji vysledek voleb tak tam nemaji co lezt

Dalibor
Dalibor
1 rok před
Reply to  Ota

Zase Pražáci? Další demonstrace bude v Ostravě.
Výsledkem voleb je vítězem hnutí ANO, ale to neznamená, že nemusí vadit ze závažných důvodů premiér. Kdyby se stáhl do pozadí a jako premiér byl někdo jiný od nich, nebyla by situace tak výbušná.

Radek
Radek
1 rok před
Reply to  Ota

Oto, to není nerespektování voleb, jak všichni papouškujete.. jde o to, že si premiér dělá co chce, využívá svého postavení a za dobu jeho působení ve vládě, se jeho firmám zvedly zisky o desítky až stovky procent, tomu se říká korupce.. na sociální nejsou v rozpočtu peníze, ale Agrofert dostal 160 milionů na toustový chleba? A je toho mnohem více, něco si najděte, než tady budete útočit

Ivan
Ivan
1 rok před
Reply to  Radek

A?

Olin
Olin
1 rok před
Reply to  Ivan

A já chci více než pravdivý článek o chlebu za 160m který nechce nikdo neprodávat 😀

Michal
Michal
1 rok před
Reply to  Ota

Bohužel Sorošova média, podporovaná Kalouskovou klikou, se snaží opět ovlivnit českého občana. To musíte mít stále na paměti. Když nepomohlo podplácení demonstrantu, zvolili další podlou taktiku. Děkuji serveru Az247 že nám přináší další více než pravdu, o které jiná média mlčí.

David
David
1 rok před
Reply to  Michal

Sorosova media 😀 Kalouskova klika 😀 Ten clanek byl satiristicky a vy jste pane Michale tak blbej ze si to ani nepoznate

Jura
Jura
1 rok před
Reply to  David

Nebo že by někdo nepochopil Michala?

Michal
Michal
1 rok před
Reply to  David

Komentář byl satirický, a vy jste … to nepoznal 😀 😀

Někdy se u diskuse bavím víc, než u samotného článku.

Tomas
Tomas
1 rok před

Ota, Dalibor a Radek – vítejte na humoristickém webu 🙂

Garrique - Masaryk
Garrique - Masaryk
1 rok před
Reply to  Tomas

Konečně někdo normální.

Radek
Radek
1 rok před
Reply to  Tomas

Tomáši, já to chápu, jen jsem reagoval na komentář 😉

Kulda
Kulda
1 rok před

Děkujeme našemu premiérovi, který je mimochodem jediným nejlepším premiérem v celém vesmíru za jeho dobu trvání. Kromě skvělé hry našich hokejistů se mu například v rámci boje proti suchu podařilo také vyjednat vyšší příděl srážek pro většinu ČR. Například takový Vsetín má vyjednaný takový příděl vody, že si bude moci vystačit až do poloviny listopadu.

František
František
1 rok před

Mával sem tam vlajkou jak magor, vedle taky mávala vlajka… Přede mnou dokonce někdo pískal na píšťalku. No pěkně to ty kuci sehráli, byl sem hotovej

RSS
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x