Stále více 5 letých neočkovaných dětí trpí krizí středního věku a depresí

11 Říj 2019

Podle nejnovější studie amerických vědců trpí až 60 % všech neočkovaných dětí krizí středního věku a depresí, které se u nich v průměru objevují v přibližně 5 letech života, tedy v jeho půlce.

„Vzhledem k tomu, že se neočkované děti zpravidla dožívají nižšího věku, začíná u nich krize středního věku podstatně dříve. Dítě, které se ji vědomo, že za pár let umře, protože jeho rodiče jsou ignoranti, bude mít logicky krizi středního věku dřív. Zároveň taky může trpět depresí z blížící se smrti absence plnohodnotného života,“ stojí ve studii.

Navíc léčba či terapie pro takové děti prakticky neexistuje, protože jím i jejich rodičům ve většině případů není pomoci.

„Léčbou by bylo dodatečné doočkování (v případech, kdy to lze). Bohužel tím se nevyřeší jádro problému, které brání v léčbě – rodiče, kteří dobrovolně a beztrestně zabíjejí vlastní děti,“ píše se dále ve studii.

Někteří odborníci s trvzením nesouhlasí

Najdou se ale i tací odborníci, kteří s výsledky dané studie nesouhlasí a pokládají ji za směšnou.

„Toto tvrzení je naprosto mimo. Očkované děti tak dlouho nežijí. Pokud se u nich skutečně projevuje krize středního věku, je to mnohem dříve,“ tvrdí Steve Dickinson z Univerzity v Detroitu.

Pokud i vaše dítě začalo trpět krizí středního věku či deprese, doporučujeme podávat vývar z třezalky a meduňky, které jeho psychický stav značně zlepší. Na tom, že dítě za pár let zemře ale už pravděpodobně nějaké čaje nic nezmění.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

4 comments
  1. Ale neplatí to vždycky. Mému kamarádovi bylo 28 let a po jednom tahu měl „blbou náladu“. Kdosi jej NAOČKOVAL myšlenkou, že je to krize středního věku a on upadl do těžké deprese. Šel si tedy koupit vypršťováka a na ulici jej zcela přejelo auto. A co z toho vlastně plyne:
    .. byl naočkován a obdržel krizi
    .. měl krizi, ale užil si ji jen hodinu
    Američtí vědci jsou žabaři a neví o čem píšou.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..