Sdružení biomatek chce na školách zakázat výuku chemie

30 Čvc 2018

Chemie by už brzy mohla zmizet ze seznamu povinných předmětů základních škol. Alespoň se o to tedy snaží Sdružení biomatek, které kvůli odsranění chemie ze škol plánuje hned několik petic a protestů.

„Chemie škodí zdraví, to všichni víme. V našem sdružení se snažíme chemii vyhýbat. Nikdy bychom nedovolily nikomu v naší rodině pozřít nic, co v sobě obsahuje chemii. Výuka chemie je podle nás zcela nepřijatelná. Jde o další krok tohoto zkorumpovaného systému, jak nás udržet nemocné a profitovat na nás. Vrahové v bílých pláštích vydělávají biliony dolarů ročně tím, že jsou lidi nemocní kvůli chemii v jídle,“ sdělila naší redakci zakladatelka Sdružení Lenka Insejnusová.

Podle sdružení je chemie předmět, který do škol prolobbovaly vlivlné elity, které chtějí mezi žáky vytvořit dojem toho, že je chemie dobrá a zábavná.

„Všechny členky našeho sdružení otevřely oči již před dlouhou dobou, a prokoukly zvrhlost tohoto systému. Chemie je velice špatná a je přidávána úplně do všeho. Proti chemii je třeba bojovat, zakázat ji, a rozhodně ji nevyučovat ve školách. Je v zájmu vlivných elit, které řídí tento systém, aby se chemie ve školách vyučovala a zaujala co nejvíce žáků. Ve škole se chemie jeví zábavně a děti dělají spoustu zajímavých pokusů. Důvodem k tomu je to, že děti tím získají dojem, že je chemie dobrá, ale ona není! Chemie je zlá, špatná a je ji třeba zakázat!“ dodává dále paní Insejnusová.

První protest za zakázání výuky chemie je plánovaný na 3. srpen. Biomatky budou mimojiné protestovat nejen za zákaz výuky chemie, ale i na větší důraz při výuce přídovědy, která by podle nich měla chemii nahradit.

„Chemii bychom v ideálním případě nahradily přírodními předměty, konkrétně přírodovědou. Mít znalost přírody je základem ke zdravému a spokojenému životu. Stejně, jako se ve školách nevyučuje o nacismu, by se nemělo vyučovat ani o chemii. Děti nepotřebují mít znalosti o takových zlých a negativních věcech. Nasaďme jim růžové brýle, a ubraňme jejich malé mozečky před vymytím od zkorumpovaného systému!“ stojí v oficiálním prohlášení Sdružení biomatek.

Jakmile biomatky porazí chemii ve školách, plánují se zaměřit na dalšího nepřítele, kterým je povinné očkování. V ideálním případě by se chemie měla přestat vyučovat už od nového školního roku. Ihned poté by se biomatky chtěly zaměřit právě na očkování, kterému shodou okolností začne sezóna právě chvíli po začátku nového školního roku. Celou protisystémovovou megakampaň, započatou bojem za omezení nepohodlných předmětů a zákaz očkování, pojmenovaly biomatky trefným a úderným názvem: „Za hloupé a mrtvé děti!“

2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..