Proč si nechat narůst dlouhé chlupy na penisu

13 Bře 2016

Když vidíte muže s dlouhými chlupy na penisu, jaké o něm máte mínění? Že je to hippiesák nebo hipster? Co kdybychom vám řekli, že dlouhé chlupy na penisu vytvářejí rozšířenou nervovou soustavou? Konkrétně pokud máte dlouhé chlupy na penisu, máte přístup k „vesmírnému internetu“.

Zatímco dlouhé vlasy fungují jako takový šestý smysl a odemykají lidem schopnost k mimosmyslovému vnímání, dlouhé chlupy na penisu vám zase dávají přístup k vesmírné databázi informací.

Čím delší chlupy na penisu máte, k tím více informacím získáte přístup. Tento fakt znali již původní Američané. Někteří z nich měli na penisu chlupy dlouhé až 20 cm. Není se tak čemu divit, že jejich znalosti byly stovky let před znalostmi současné moderní vědy.

S touto informací jsou seznámení i největší čeští hospodští myslitelé. Téměř každý hospodský inteligent, který vám na počkání vysvětlí smysl vesmíru a vyjmenuje každého zkorumpovaného politika, má chlupy na penisu dlouhé minimálně jak dva články průměrného mužského prstu.

Funkci ochlupení testovali američtí vědci již během Války ve Vietnamu. Indiánští rekruti totiž měli schopnost objevit veškeré pasti a tunely severovietnamské armády. Údajně tyto informace získávali z vesmírné Wikipedie, která obsahuje všechny informace napříč časem i prostorem. Když jim pak vědci oholili koule, tuto schopnost ztratili. Poté, co jim chlupy dorostly, schopnost znovu získali. Jasný důkaz.

Po milióny let se savci vyvíjeli, až dospěli ke stádiu, kdy mají chlupy na genitáliích. A najednou se stali posedlými snahou se jich zbavit. Málokterý savec ale tuší, že se jedná o víc, než jen nástroj k udržení tepla a stylový kosmetický doplněk.
Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..