Pražská městská policie slaví obří úspěch v boji proti drogám. Chytla nezletilého mladíka s cigaretou v ruce

17 Bře 2017

Jen dva dny po odstartování operace s krycím názvem „Chlupatá“, která má za cíl zatočit s drogovými dealery, drogově závislými a uživateli nelegálních drog na území Prahy, se pražským městským strážníkům povedl první úlovek, při kterém odchytli 15 letého mladíka, který měl v ruce cigaretu. MP Praha to pokládá za veliký úspěch, a dokonce se jím pochlubila i na svých webových stránkách.

Mladík si pravděpodobně zapálil cigaretu po cestě do školy, avšak neunikl zrakům dvou odvážných městských strážníků, kteří mladíka okamžitě zpacifikovali a odvezli na stanici. Mladíkovi teď hrozí pokuta až 50 korun a trest od rodičů.

„V dobách, kdy se na Václaváku potulují překupníci drog a kokain se zde sype proudem, pokládáme zatčení mladého adolescenta s cigaretou za velký úspěch,“ stojí v prohlášení MP Praha.

Chlupatá operace bude pokračovat i v následujících dnech až týdnech.

2 comments
  1. Předpokládám, že příslušníci MP Praha nebyly organizovanými členy HPK (hlídky proti kouření). Jinak by věděli, že z mladíka ještě musí vytáhnout informaci o tom, kde ke kuřivu přišel a slíbit mu beztrestnost, pokud poinformuje členy Hlídky o dalších hříšnících.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..