Pokud se krize ještě zhorší, plánuje vláda evakuovat Česko do Helmova žlebu

17 Říj 2020

Aktuální situace ohledně koronaviru není přívětivá a dále se zhoršuje. Vláda v reakci na to podle našeho zdroje tajně vypracovala nový krizový plán. Ten zahrnuje i případnou evakuaci celé České republiky do Helmova žlebu.

Koronavirus minulý rok drtil českou společnost a nemocnice. Helmův žleb se tak zdá být dobrý útočištěm, protože jak víme, přes jeho zdi nikdy žádný nepřítel neprošel. Koronavirus by neměl být výjimkou.

„Ani Saruman a jeho desetitisíce skurutů nedokázali dobít Helmův žleb a zničit Rohan. Pokud dokázal odolat i takto hrozivé armádě, odolá i koronaviru. Po poslední bitvě o Helmův žleb navíc byla vyřešena i neslavná odvodňovací stoka,“ zaznělo na tajném jednání Babiše, Vojtěcha a Hamáčka.

Otázkou však zůstává, jak plánuje vláda do Helmova žlebu vtěsnat 11 milionů lidí, jelikož reálně se jich do pevnosti vejde maximálně několik tisíc. Odpověď je podle našeho zdroje jasná.

„Pokud budete chtít do Helmova žlebu, musíte se nechat očipovat, jinak vás tam nepustí. Je to první krok k tomu, abychom se všichni nechali dobrovolně očipovat,“ tvrdí náš zdroj.

Jestliže denní nárůst nakažených do konce října neklesne pod 3 000 za den, měl by ústup do Helmova žlebu začít ihned 1. listopadu.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

Comments are closed.