Petr Fiala varuje Putina: Pokud Rusko použije jaderné zbraně, odpovíme jaderným úderem z Královce

05 Říj 2022

Premiér Petr Fiala dnes pohrozil ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, že pokud na Ukrajině použije jaderné zbraně, Česká republika odpoví jaderným úderem pomocí jaderných zbraní, které po sobě zanechali prchající ruští vojáci z Českem anektovaného Královce.

Královecký kraj (dříve známý jako Kaliningradská oblast), byl oficiálně začleněn do České republiky dnes přesně ve 12:00, kdy bylo jeho připojení k Česku potvrzeno celorepublikovým houkáním sirén. Česká republika tak učinila na základě nedávno vypsaného referenda, ve kterém 103 % obyvatel vyjádřilo svůj souhlas k připojení se ke slavnému českému národu.

Ruští vojáci, kteří si byli vědomi blížící se mocné české armády, prchli z Královce ještě rychleji, než utíkají Rusové u Chersonu. Díky tomu za sebou zanechali většinu vojenské techniky, včetně několik stovek jaderných hlavic v Kaliningradu, resp. v Královci. Tyto hlavice se v případě jaderné eskalace Česká republika nebude bát použít.

„Vladimir Putin už není jediným člověkem ve východní Evropě, který může šermovat červeným tlačítkem a atomovkami. Po anexi Královce jsme získali čtvrtinu ruských jaderných hlavic. Varujeme Putina, že pokud na Ukrajině použije byť jen jednu jadernou střelu, Rusko bude zasypáno salvou atomových raket z Královeckého kraje. Toto není blaf!“ prohlásil dnes premiér Petr Fiala.

Odborníci však varují, že jaderné zbraně mohou být Česku k ničemu.

„Do prdele, vždyť je to všechno rezavý, plesnivý a většina z toho nefunguje,“ byla první slova, která prohlásila Dana Drábová po svém příjezdu do skladu jaderných zbraní v Královci, kde má pomoci dalším odborníkům zprovoznit nové české střely.

Slova Petra Fialy tak mohou být pouze blaf, stejně jako slova Vladimira Putina. Před českými odborníky každopádně bude spousta práce. Pokud se jim ale podaří ruské zbraně zprovoznit, tak se Česká republika zařadí mezi jaderné velmoce a sjedná si respekt po celém světě. A nakonec to bude anexe Královce a v něm se nacházejících jaderných hlavic, která ukončí válku na Ukrajině a zajistí Evropě znovu mír.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.