Erdogan způsobil po příletu do Ruska rozruch: Z Putinova zadku ho muselo tahat 5 členů ochranky

01 Srp 2016

Dnes v ranních hodinách proběhla očekávána schůzka tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana s Vladimirem Putinem. Na schůzce bylo od začátku velmi rušno, jelikož hned po úvodním potřesení rukou zaplul Erdogan tak hluboko do Putinova zadku, že ho ven muselo tahat 5 členů Putinovy ochranky.
I přes toto nepříjemné extempore však oba prezidenti netajili své nadšení ze zlepšujících se vztahů mezi Tureckem a Ruskem. Podle Putina je dokonce na obzoru i budoucí spolupráce a velké přátelství. Je to nečekaný zvrat, jelikož ještě před měsícem neházela ruská propaganda na Erdogana nic jiného, než tu nejodpornější špínu. Nyní jsou ale z obou prezidentů opět velcí kamarádi. Mezi českými kremloboty tak zavládl mírný zmatek.

„Jsme trošku zmateni. Máme na Erdogana kydat hnůj, nebo ho chválit za demokratickou likvidaci opozice? Netrpělivě čekáme, až nám z Kremlu přijdou nové instrukce,“ napsal na svém Twitteru Jiří Ovčáček, mluvčí českých kremlobotů.

Erdogan by se měl ze schůzky vrátit zpět do Turecka během dnešního večera. Podle spekulací ruského tisku chce ihned po příletu využít Putinových rad a „nenápadně“ odstranit poslední zbytky svojí opozice.
2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..