Odpůrkyně očkování žaluje nemocnici, protože jí doktoři zachránili život krevní transfuzí od naočkovaného člověka

14 Říj 2021

V americkém New Jersey došlo ke kurioznímu případu. 33 letá Karen zde totiž žaluje místní nemocnici, ve které jí tamní doktoři sice zachránili život, avšak díky tomu, že jí podali krevní transfuzi od člověka očkovaného proti Covidu.

Karen si stěžuje, že protentokrát sice přežila, avšak lékaři ji i tak podepsali rozsudek smrti, protože všichni očkovaní proti Covidu do 5 let zemřou. S vědomím vlastní smrti teď bude muset poslední roky dožít.

„Je mi pouze 33, mohla jsem se klidně dožít stovky. Teď mám ale v sobě krev z ovce, která se nechala dobrovolně očkovat proti Covidu a množí se ve mě nanoboti a další jedy, které ve vakcíně jsou, a tak maximálně do 5 let zemřu, stejně jako všichni, co se nechali očkovat a stali se obětí této genocidy!“ píše Karen na svém Facebooku.

Že se Karen stala obětí genocidy a má v sobě krev od očkovaného, zjistila během pár dní po propuštění z nemocnice, když na svůj nový telefon najednou začala přijímat 5G signál.

„5G signál na mém novém iPhonu, který jsem si ten den koupila, byl jasným znamením, že mám v sobě nanoboty z očkování a že se mi mění DNA. Když mi pak mikrovlnná trouba začala do mozku vysílat zprávy, že moje jídlo je ohřáté, byla jsem si tím jistá. Na očkování jsem ale nikdy nebyla, nejsem totiž ovce, takže jediný způsob, jak k nanobotům přijít, byla krevní transfuze, kterou jsem dostala v nemocnici,“ píše dále Karen.

Karen obratem podala na nemocnici žalobu a požaduje odškodné ve výši 100 milionů dolarů, které jí má kompenzovat to, že za pár let umře. Svoji žalobu dále opírá o to, že není žádná transexuál, aby dostávala transfuzi. Jelikož je slušná bílá heterosexuální žena, tak jasně požaduje pouze krevní heterofuzi. Tím, že od doktorů dostala trasnfuzi, se prý stalaobětí LGBTQ+ spiknutí.

„Nikdy jsem se o tu transfuzi neprosila, nepodporuji tyhle sluníčkářské kraviny a je mi jedno, že bych bez ní umřela! Pořád je lepší nevědomky umřít, než žít 5 let ve strachu ze smrti, která nevyhnutelně přijde! Požaduji 100 milionů dolarů jako odškodné, které mi alespoň pomohou si těch 5 let před smrtí pořádně užít!“ odůvodňuje Karen svoji žalobu.

Krom toho, že by Karen peníze použila na to, aby si zbytek života užila, plánuje darovat příspěvek ve výši několika desítek milionů Homeopatickému výzkumnému institutu, který vyvíjí homeopatické kontraočkování, jež vyruší mutace DNA způsobené mRNA vakcínou a zabije všechny nanoboty v krvi. Díky tomu by mohli všechny očkované ovce přežít a genocida 80 % populace by byla zažehnána.