Nad Českem se v noci objevil záhadný kulatý objekt. Symbol přicházející apokalypsy nebo druhé Slunce?

08 Čvn 2016

Během dnešní noci hlásily stovky Čechů záhadný kulatý objekt na noční obloze. Podle svědků se jednalo o velkou zářivou kouli, která se během noci posouvala na noční obloze, až nakonec úplně zmizela. Může se jednat o znamení symbolizující nadcházející apokalypsu? Nebo jde o druhé Slunce?

Objekt bylo možno vidět na celém území České republiky a odborníci si nejsou vůbec jisti, o co by se mohlo jednat. Podle některých teorií šlo o vesmírné těleso, které obíhá kolem Země a je vidět jednou za 5 000 let. Za touto teorií stojí hned několik špičkových vědců, kteří se opírají o hieroglyfy starých Egypťanů. Na těch je totiž poměrně často vyobrazován kulatý objekt na obloze, až příliš podobný tomu, který byl k vidění dnes v noci, to podle mnoha odborníků nemůže být náhoda.

“Vůbec si nejsme jisti, co by onen objekt, který byl k vidění nad Českou republikou mohl být. Podíváme-li se však na egyptské hieroglyfy, uvidíme tam obrazce, které se velice podobají právě onomu objektu. To by nasvědčovalo tomu, že ho pozorovali i staří Egypťané. Dle překladu těchto hieroglyfů se jedná o vesmírné těleso zvané “Luna” či “Měsíc”, které se na noční obloze objevuje každých 5 000 let a dle legendy vždy symbolizuje velkou událost, která změní osud lidstva. Mohlo by se jednat i o apokalypsu,” tvrdí renomovaný americký vědec Andrew Astron.

Druhé Slunce? Podle bývalého analytika z NASA ano!

Další teorií je, že se jedná o druhé a tajné Slunce, které se nám NASA snaží utajit. Toto Slunce podle bývalého analytika z NASA Paula Kenta obíhá velmi blízko naší planetě a má na ni zásadní vliv – způsobuje například příliv a odliv. Podle Kenta má NASA speciální technologii holografického nanoštítu, který obklopuje celou Zemi a brání tak lidem vidět toto druhé Slunce. Nicméně dnes v noci byl nad Českou republikou údajně zaznamenán výpadek tohoto štítu, a proto bylo možno na jejím území utajovaný úkaz sledovat.

Kde je vlastně pravda? Kdo ví, jestli se odpověď na tuto otázku někdy dozvíme. Tak jako tak, chystají se určitě velké věci a změny, které nám elity tají.

23 komentářů
  1. Turecko je islámské země a útvar připomíná Tureckou vlajku. Myslím že je to jasné, jedná se o ušáckou nízkoletící družici sloužící k čemu islamizaci evropského obyvatelstva. Je nutné povolat Okamuru, Konvičku a Bartoše a zahájit obranný útok.

   1. je tam těsně po novoluní, tedy dorůstá, stejně jako v noc kdy Mohamed utekl z Mekky do Medíny

 1. A všimnite si fakt, že žiadne mainsteamové médium o tom neinformovalo. To je jasný dôkaz, že sa týmto médiám nedá veriť a že sú tu na to aby nám zamlčovali pravdu.

  1. Bylo mi nad míru jasné, že se jedná o tzv. “Husu”. Nejsem si totiž vědom toho, že by se kdy na obloze takto vypadající měsíc vyskytoval. Díky vam za objasnění.

 2. Druhé slnko ktoré pred nami taja 😀 Kokotina neskutočná 😀 A prečo by niekto chcel ukrývať slnko? 😀

 3. Bravo, konečně nejaká zajímavá investigativní novinařina v české kotlině! To se mi líbí! Hlavně nepodlehnout zoufalství z nadmíry pro-ruské propagandy… 🙂

 4. Prý tato informace běžela i v českém televizním vysílání, nemá někdo odkaz kde přesně nebo bližší informace?

 5. Urcite by sme sa mali zaujimat co je okolo nas aj vo vesmire…vela ludi tieto ,,uzasne spravy,,odvadzaju od ,,OBYCAJNEJ LASKY- CLOVEKA K CLOVEKU,,Urcite to niekomu SUPEEER vyhovuje…

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..