David Copperfield chystá comeback v České republice. Chce trumfnout českého kouzelníka Ali-Babiše

15 Kvě 2019

David Copperfield plánuje velký comeback, který se uskuteční v České republice. Světoznámý iluzionista podle svých slov chce v následujících dnech předvést v Česku svoji životní show.

Copperfielda ke comebacku motivoval český kouzelník Ali-Babiš (jedná se o umělecké jméno premiéra Andreje Babiše, který se ve volném čase věnuje právě magii, pozn. redakce). Ten za po- sledních pár let předvedl takové triky, že nad nimi zůstává rozum stát, a kterými trumfl dokonce i Copperfieldovo zmizení sochy Svobody.

Ali-Babiš nechal zmizet syna, desítky firem a milionové dotace proměnil v řepku

Výčet kouzel z dílny Ali-Babiše by se do našeho článku nevešel. Mezi jeho největší triky se řadí například zmizení jeho vlastního syna, kdy jej pomocí kouzla přemístil z České republiky na Krym. V umění “nechat věci a lidi zmizet”, je Ali-Babiš předním kouzelníkem celosvětového formátu. Krom syna se mu totiž podařilo nechal zmizet dokonce i pár desítek firem.

Vrcholným číslem pak je proměnění několika milionové dotace na lány řepky, které jsou dnes všu- depřítomné po celé naší republice. Tento trik způsobil na Babišově show v Las Vegas naprostý poprask a téměř čtvrthodinový aplaus.

Copperfield nechá zmizet české pivo

Trumfnou výše zmíněné není nic snadného. Co by se muselo nechat zmizet, aby to překonalo Ali- Babišovi triky? Takovou otázku si položil i David Copperfield. Odpověď na ní našel záhy.

„Ali-Babiše chci překonat v jeho současné domovině a v disciplíně, kterou umí nejlépe – v tom ne- chat něco, nebo někoho zmizet. Češi jsou po celém světě známí tím, že pijí pivo víc než vodu. Když nějaký potulný vesnický čaroděj dokáže nechat zmizet několik firem a přemístit svýho syna na Krym, já dokáže nechat zmizet všechno české pivo!“ píše David Copperfield na svém Facebooku.

David Copperfield dal pivovaru Gambrinus jasně najevo, co má v plánu.

Experti se obávají občanské války

Co by se dělo v České republice, kdyby zmizelo všechno pivo, to zatím není jasné. Experti ale mají obavu, že by Copperfieldovo životní číslo mohlo vyústit až ve vypuknutí občanské války.

„Češi jsou na světě druzí v objemu vypitého piva na jednoho občana. Pivo je zde levnější než voda, díky čemuž se stalo nápojem, který umožňuje Čechům relaxovat po práci, nebo si pořádně užít fotbalový či hokejový zápas. Kdyby všechno pivo zmizelo, zavládla by anarchie. A zvlášť teď, bě- hem probíhajícího mistrovství světa v hokeji,“ zní z BIS, se kterou se v tomto tvrzení vyjímečně shodne i prezident Zeman.

Gambrinus v reakci na slova Davide Copperfield nechal zmizet amerického kouzelníka jako prvního.

Andrej Babiš se ke comebacku Davida Copperfield doposud nevyjádřil. Podle svých slov má totiž v tuhle chvíli plné ruce práce s hypnotizováním davů pomocí červené kšiltovky. Jak tedy poslední Copperfieldovo kouzlo dopadne, a jestli na něj Ali-Babiš odpoví, to se dozvíme až v následujících dnech.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..