Vláda plánuje distribuovat vakcínu proti koronaviru pomocí 5G vysílačů. Nikdo jí tak neunikne

24 Pro 2020

Plánované očkování proti koronaviru naráží na problém, kdy se značná část populace odmítá nechat se očkovat, protože očkování nevěří, či jej považuje za zbytečné. Vláda na tajném zasedání s mocnými z Bilderberg Group vymyslela alternativu, jak proočkovat 100 % populace, aniž by se proti tomu mohl někdo jakkoliv bránit.

Na podnět Bilderberg Group se vláda rozhodla, že bude české občany očkovat pomocí 5G vysílačů. Ty původně rozšířily koronavirus mezi lidi, a nyní poslouží k rozšíření vakcíny, která má všechny občany očipovat, sterilizovat a některé i zabít.

„Máme informace o tom, že Bilderberg Group chce pomocí vakcíny očipovat lidi a značnou část populace sterilizovat, či usmrtit, aby zredukovali populaci. I přesto, že každý má telefon a dobrovolně sdílí svoje soukromé informace kudy na internetu chodí, i tak je potřeba všem dát do těla čip. Stejně tak mohla Bilderberg Group usmrtit lidi už Covidem, ale lepší je všechny nakazit, a pak je usmrtit až vakcínou, protože proč ne,“ tvrdí náš tajný zdroj, paní Jarmila.

Jak vlastně takové očkování proti koronaviru pomocí 5G vysílačů bude fungovat? V praxi vysílají 5G vysílače 5G vlny, které fungují na principu kvantového posunu a urychlování antihmotových částic. Díky tomu lze přemisťovat předměty v čase a prostoru. Není tedy pravdou, že by vysílače stříkaly koronavirus, potažmo vakcínu do vzduchu. Vysílače fungují tak, že se napojí na váš mozek, který obsahuje čip již od ranného dětství, kdy je každý povinně očkovaný hexavakcínou a pomocí kvantového rourkového posunu  a urychlení antihmotových částic vám koronavirus, potažmo vakcínu na koronavirus přesune přímo do těla! Jde vlastně o takovou aktualizaci čipu, který už v sobě máte.

„Uniknou tomu pouze jedinci, kteří nebyli nikdy a ničím očkování, protože nemají v mozku čip. Jelikož je očkování povinné již od dětství, neunikne tomu vlastně nikdo,“ dodává náš zdroj.

Zdá se tak, že rok 2023 bude ještě horší, než rok 2020. Většina populace se stane sterilní, či rovnou zemře.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.