Kreml omylem zveřejnil výsledky březnových prezidentských voleb

19 Pro 2017

V dnešních ranních hodinách unikly na krátkou chvíli na veřejnost výsledky ruských prezidentských voleb. Během pár minut byly sice smazány, ale i tak si jich stihla všimnout některá světová média. Kdo se tedy v březnu stane novým ruským prezidentem?Samozřejmě, že Vladimir Putin, který získá 131 % hlasů. Hned v závěsu za Putinem skončí s -53 % hlasů a kulkou v hlavě Alexej Navalnyj, kterému nakonec v zájmu zachování demokracie bude povoleno kandidovat. O prezidentovi se tak rozhodně už v prvním kole.

Půjde o další Putinovo vítězství, díky kterému se stane ruským prezidentem již počtvrté, což se zatím ve svobodném, demokratickém a nezkorumpovaném světě nikomu nepovedlo (a že je Rusko svobodné, demokratické a nezkorumpované až běda, pozn. redakce).

Ruská vláda se každopádně za faux pas s uniklými výsledky již omluvila a vyzvala občany, aby se březnových voleb normálně zúčastnili, jako kdyby se nic nestalo.

„Chtěli bychom se omluvit všem voličům za toto nedorozumění. I přes uniklé výsledky se březnové volby normálně uskuteční. Na termínu a průběhu voleb, ani na jejich výsledcích se nic nemění,“ stojí v prohlášení Kremlu.

Bohužel to není poprvé, kdy se v Rusku něco podobného stalo. Před rokem se například RT.com nedopadřením podařilo publikovat výsledky rumunských voleb o měsíc dříve. Je dost pravděpodobné, že rostoucí počet těchto omylů není náhodný. Proto je potřeba se zamyslet, jestli v tom nemají prsty zahraniční zkorumpované živly, například CIA, Mossad, EU, George Soros, nebo dokonce Jiří Drahoš.16 comments
  1. No a co má být, novynářská žumpo!!! Soudruh Putin se osvědčil už v KGB. Výsledky nebudou úplně přesné, typoval bich to na 200%. I náš soudruh Zeman bude mít 200%, ne nadarmo pracoval v socialistické věštírně. Máme tady kované soudruhy jako je Babiš, Filip a jejich poskok Okamura, a ti už s vámi zatočí, pisálkové! https://uploads.disquscdn.com/images/8a6cca3f212daf20757ed77ce11f7bd5c192c2497dd231e1a6f987583cd8491e.jpg

  2. To neňí žádná tajná správa, výsledky voleb byli DEMOKRATICKI odsoulhaseny veštinou poslancú v rámci současné pětiletky. TAK MA FUNGOVAT STAT, občané jsou o všem včas informovanii, ne jako u nas, kde KALOUSEK ZATAJUJE VYSLEDKI VOLEB aš do posledni chvíle!! RUSKO JE NAŠ VZOR!!!!!

  3. To je neskutečné, jak nekvalitní novinářskou práci ještě lze publikovat. Zveřejněná čísla jsou hodnoty, ke kterým se zavázalo vedení strany Jednotné Rusko. Tento svůj závazek v rámci předvolební kampaně pochopitelně zveřejnili. Předseda ústřední volební komise Vladimír Čurov ÚV strany přislíbil, že v rámci svého resortu zajistí vše potřebné k překročení tohoto závazku.

    1. Nikdo o pádu budovy 7 WTC v předstihu neinformoval. Prostě jenom hasiči řekli, že budova je tak poškozená, že ji budou muset strhnout. To si někteří slaboduší jedinci vyložili nikoliv jako posouzení odborníka na důsledky požáru na statiku budovy, ale jako na ohlášení plánovaného odstřelu.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..