Kreml omylem zveřejnil výsledky březnových prezidentských voleb

19 Pro 2017

V dnešních ranních hodinách unikly na krátkou chvíli na veřejnost výsledky ruských prezidentských voleb. Během pár minut byly sice smazány, ale i tak si jich stihla všimnout některá světová média. Kdo se tedy v březnu stane novým ruským prezidentem?Samozřejmě, že Vladimir Putin, který získá 131 % hlasů. Hned v závěsu za Putinem skončí s -53 % hlasů a kulkou v hlavě Alexej Navalnyj, kterému nakonec v zájmu zachování demokracie bude povoleno kandidovat. O prezidentovi se tak rozhodně už v prvním kole.

Půjde o další Putinovo vítězství, díky kterému se stane ruským prezidentem již počtvrté, což se zatím ve svobodném, demokratickém a nezkorumpovaném světě nikomu nepovedlo (a že je Rusko svobodné, demokratické a nezkorumpované až běda, pozn. redakce).

Ruská vláda se každopádně za faux pas s uniklými výsledky již omluvila a vyzvala občany, aby se březnových voleb normálně zúčastnili, jako kdyby se nic nestalo.

“Chtěli bychom se omluvit všem voličům za toto nedorozumění. I přes uniklé výsledky se březnové volby normálně uskuteční. Na termínu a průběhu voleb, ani na jejich výsledcích se nic nemění,” stojí v prohlášení Kremlu.

Bohužel to není poprvé, kdy se v Rusku něco podobného stalo. Před rokem se například RT.com nedopadřením podařilo publikovat výsledky rumunských voleb o měsíc dříve. Je dost pravděpodobné, že rostoucí počet těchto omylů není náhodný. Proto je potřeba se zamyslet, jestli v tom nemají prsty zahraniční zkorumpované živly, například CIA, Mossad, EU, George Soros, nebo dokonce Jiří Drahoš.16
Komentujte

avatar
6 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Peterdisqusjust meJiří ProcházkaNosferatu Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jiří Procházka
Host
Jiří Procházka

No a co má být, novynářská žumpo!!! Soudruh Putin se osvědčil už v KGB. Výsledky nebudou úplně přesné, typoval bich to na 200%. I náš soudruh Zeman bude mít 200%, ne nadarmo pracoval v socialistické věštírně. Máme tady kované soudruhy jako je Babiš, Filip a jejich poskok Okamura, a ti už s vámi zatočí, pisálkové! comment image

Nosferatu
Host
Nosferatu

Kritizuješ, že prezidentom Ruska je bývalý pracovník KGB? A keď bol prezidentom USA bývalý riaditeľ CIA, vtedy si tiež protestoval?

Jiří Procházka
Host
Jiří Procházka

Todle si musíme vyříkat jako jeden soudruh druhýmu soudruhovi. Dyk já Fűhrera Putina nekritizuju, já ho chválím!!! Tohle je humorná stránka, vhodná pro sarkazmus a ironii, joudo.

Peter
Host
Peter

To chce kľud, súdruh. Však KGB bolo niečo ako ruské gestapo zvrhnutej komunistickej diktatúry, ku ktorej sa predsa dnešné “demokratické” Rusko nehlási, alebo áno? 🙂

A přece se točí
Host
A přece se točí

To neňí žádná tajná správa, výsledky voleb byli DEMOKRATICKI odsoulhaseny veštinou poslancú v rámci současné pětiletky. TAK MA FUNGOVAT STAT, občané jsou o všem včas informovanii, ne jako u nas, kde KALOUSEK ZATAJUJE VYSLEDKI VOLEB aš do posledni chvíle!! RUSKO JE NAŠ VZOR!!!!!

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

To je neskutečné, jak nekvalitní novinářskou práci ještě lze publikovat. Zveřejněná čísla jsou hodnoty, ke kterým se zavázalo vedení strany Jednotné Rusko. Tento svůj závazek v rámci předvolební kampaně pochopitelně zveřejnili. Předseda ústřední volební komise Vladimír Čurov ÚV strany přislíbil, že v rámci svého resortu zajistí vše potřebné k překročení tohoto závazku.

Petr Pelikán
Host
Petr Pelikán

Stejně, jako se povedlo o 20 minut dříve informovat o pádu budovy číslo 7 WTC, že? Akorát to v Americe byla pravda. 🙂

Martin Bartek
Host
Martin Bartek

Nikdo o pádu budovy 7 WTC v předstihu neinformoval. Prostě jenom hasiči řekli, že budova je tak poškozená, že ji budou muset strhnout. To si někteří slaboduší jedinci vyložili nikoliv jako posouzení odborníka na důsledky požáru na statiku budovy, ale jako na ohlášení plánovaného odstřelu.

Minko
Host
Minko

Dokonca oni ani neoznamovali, ze ju chcu strhnut, ale ze ju musia opustit.

Nosferatu
Host
Nosferatu

Nemáš pravdu. BBC informovala o páde WTC7 predtým ako padla
https://www.youtube.com/watch?v=ltP2t9nq9fI

Max Hidden
Host
Max Hidden

Pane Pelikáne, neměl byste tak veřejně odhalovat svoji mentální nedostatečnost a do diskuze vkládat lži. To se přihlaste na Novinky, tam to ocení.

ivan
Host
ivan

ako žeby nie F.D.Roosvelt bol 4 krát prezidentom až po druhej svetovej zaviedli možnosť kandidovať 2 krát

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Váňo, Váňo. Ty palice medvědí. Zase jsi nic nepochopil.

Nosferatu
Host
Nosferatu

toto je čo? Západná propaganda zamaskovaná ako srandovný článok?

just me
Host
just me

😀

disqus
Host
disqus

comment image

Reklama

RSS