Šokující odhalení: Rusko bylo ve skutečnosti anektováno Krymem

05 Dub 2016

Americký politolog a bývalý ministr zahraničí Ron Rusagent v rozhovoru pro rádio Ruský Mikrofon řekl, že anexe Krymu Ruskou federací je jenom lživá západní propaganda. Ve skutečnosti to prý bylo přesně naopak – Rusko bylo anektováno Krymem.

Rusko se tak podle Rusagenta ocitlo v židovské moci a Rothschildové začali v Rusku pomalu ale jistě budovat svoje banky. Putin údajně už dávno není ruským prezidentem, ale vůdcem odboje, který bojuje proti žido-bankéřského útoku na Ruskou federaci. Na post nového prezidenta Ruska byl podle Rusagenta potají dosazen Petro Porošenko, jenž zde okamžitě vytvořil loutkovou vládu, která je ovlivňována Krymem, Izraelem a USA.

Podle Rusagenta jsou veškeré informace o ruské anexi Krymu pouze lží, která nás má zmanipulovat a oklamat. Rusagent tvrdí, že veřejnost na západě by nikdy nesouhlasila s dobytím Ruska. Proto celá okupace proběhla potají a západ se teď snaží vytvořit iluzi toho, že Rusko je agresorem a hrozbou pro Evropu. Ve skutečnosti je bohužel Rusko již několik let v západní moci. Západ nyní pomalu chystá obrovskou false flag operaci – fingovanou ruskou invazi do Pobaltí. Pomocí této false flag operace bude moci západ v čele s USA a Izraelem zahájit falešnou válku. Veřejnost tak díky tomu nebude mít žádné námitky proti „oficiální“ invazi do Ruska.

Za účelem této masivní dezinformace vybudoval v roce 2001 Mossad a CIA na Krymu tajnou základnu. Aby USA a Izrael stavbu této základny zamaskovaly, provedly 11. září útok na WTC. Zrak všech světových médií tak směřoval do New Yorku, zatímco na Krymu byla potají budována obrovská základna. Z této základny byla na jaře roku 2014 vedena masivní a tajná invaze do Ruska, proti které neměla statečná ruská armáda šanci. Židy ovládaná massmédia celou operaci dokonale zametla pod koberec, ba ji dokonce úplně překroutila a vymyslela si lži o tom, že Rusko anektovalo Krym. Ve skutečnosti to však bylo úplně naopak – Krym anektoval Rusko.

V tuto chvíli je tak pro Ruskou federaci a její lid poslední nadějí odboj Vladimira Putina, který se snaží zamezit naplnění tohoto předem připraveného scénáře. Každý den zaznamenává Putinův odboj několik úspěšných partyzánských operací a je tak na dobré cestě k poražení zlých západních imperialistů a překažení židovských plánů na ovládnutí Ruské federace.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..