Jaroslav Foldyna před 5 lety údajně neexistoval. Existují však záznamy o jisté Jaroslavě Foldynové

21 Úno 2019

Testosteronová hrouda, rváč, odpůrce homosexuálů a transgenderu Jaroslav Foldyna možná není tím, kým se na první pohled zdá. Náš tajný zdroj přišel s tvrzením, že ještě před 5 lety žádný Jaroslav Foldyna neexistoval. V jeho rodině však žila jistá Jaroslava Foldynová.

Existuje jisté rčení, že “Od poplachu jde největší požár.” V případě Jaroslava Foldyny to možná platí dvojnásob. Je možné, že jeho nenávist vůči gayům a transgender lidem je způsobena tím, že sám dříve býval ženou, a touto nenávistí si jen léči svoje komplexy? Podle našeho zdroje ano!

“Zkontroloval jsem celý rodokmen rodiny Foldynů. O žádném Jaroslavovi tam není jediný záznam. Existuje však zmínka o jisté Jaroslavě Foldynové, která má stejné místo i datum narození, jako právě Jaroslav Foldyna? Jde snad o dvojčata? Nebo se Jaroslav Foldyna narodil jako žena? To první není tak zajímavé, proto soudím, že varianta číslo dvě, bude ta správná!” tvrdí nám náš tajný a 100% spolehlivý zdroj, od kterého žádná informace není výmysl a kravina.

Z mnoha studií víme, že největší odpůrci homosexuálů, jsou většinou sami skrytě homosexuálové. Stejně jako víme, že největší rváči a testosteronem nasákhle houby, jsou ti největší srabi. Dokazuje si Jaroslav Foldyna přes silné a “mužné” výlevy jenom svoje mužství, o kterém skrytě pochybuje, protože ještě nedávno býval ženou? S jistotou vám tuto otázku bohužel zodpovědět nemůžeme. Ale jak víme z nedávné ruské studie, pravda není konstantní a dá se neomezeně ohýbat. Pokud tomu bude dost lidí věřit, tak se to pravdou stane.

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
IvoPetr Vitrvolic SPD Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
volic SPD
Host
volic SPD

Jaroslav bude vzdycky Jaroslav a nikdy Jaroslava!!!1 muze delat co jen chce, on vzdy bude jen muz v sukni!!!!11 ja bych ty transky vsechny dal upalit!!!11 ty blbe svine nevi co je to tradicna rodina ani co jsou chromozomy, jsou totiz uplne blby!!!1 zena je XX a muz XY, je to totiz biologie zakladni skoly!!!! spali jste kdyz vam to rikali vy idioti!!!!11 od tet CSSD ztratila mou podporu, od ted budu volit jedine SPD!!!

Ivo
Host
Ivo

ano, jsi typický volič SPD. O chromozomech nevíš nic, jako o spoustě dalších věcí.

Petr Vitr
Host
Petr Vitr

Do pici mrtka spinava

Reklama

RSS