Jaroslav Foldyna před 5 lety údajně neexistoval. Existují však záznamy o jisté Jaroslavě Foldynové

21 Úno 2019

Testosteronová hrouda, rváč, odpůrce homosexuálů a transgenderu Jaroslav Foldyna možná není tím, kým se na první pohled zdá. Náš tajný zdroj přišel s tvrzením, že ještě před 5 lety žádný Jaroslav Foldyna neexistoval. V jeho rodině však žila jistá Jaroslava Foldynová.

Existuje jisté rčení, že „Od poplachu jde největší požár.“ V případě Jaroslava Foldyny to možná platí dvojnásob. Je možné, že jeho nenávist vůči gayům a transgender lidem je způsobena tím, že sám dříve býval ženou, a touto nenávistí si jen léči svoje komplexy? Podle našeho zdroje ano!

„Zkontroloval jsem celý rodokmen rodiny Foldynů. O žádném Jaroslavovi tam není jediný záznam. Existuje však zmínka o jisté Jaroslavě Foldynové, která má stejné místo i datum narození, jako právě Jaroslav Foldyna? Jde snad o dvojčata? Nebo se Jaroslav Foldyna narodil jako žena? To první není tak zajímavé, proto soudím, že varianta číslo dvě, bude ta správná!“ tvrdí nám náš tajný a 100% spolehlivý zdroj, od kterého žádná informace není výmysl a kravina.

Z mnoha studií víme, že největší odpůrci homosexuálů, jsou většinou sami skrytě homosexuálové. Stejně jako víme, že největší rváči a testosteronem nasákhle houby, jsou ti největší srabi. Dokazuje si Jaroslav Foldyna přes silné a „mužné“ výlevy jenom svoje mužství, o kterém skrytě pochybuje, protože ještě nedávno býval ženou? S jistotou vám tuto otázku bohužel zodpovědět nemůžeme. Ale jak víme z nedávné ruské studie, pravda není konstantní a dá se neomezeně ohýbat. Pokud tomu bude dost lidí věřit, tak se to pravdou stane.

4 comments
  1. Jaroslav bude vzdycky Jaroslav a nikdy Jaroslava!!!1 muze delat co jen chce, on vzdy bude jen muz v sukni!!!!11 ja bych ty transky vsechny dal upalit!!!11 ty blbe svine nevi co je to tradicna rodina ani co jsou chromozomy, jsou totiz uplne blby!!!1 zena je XX a muz XY, je to totiz biologie zakladni skoly!!!! spali jste kdyz vam to rikali vy idioti!!!!11 od tet CSSD ztratila mou podporu, od ted budu volit jedine SPD!!!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..