Poslanec Volný si sám chtěl udělat test na COVID, omylem si však udělal lobotomii

06 Bře 2021

Na veřejnost vyšla informace, že na začátku první vlny pandemie koronaviru si chtěl poslanec Lubomír Volný sám udělat antigenní test na onemocnění COVID-19. Vlivem nedostatku lékařských zkušeností a velmi silných rukou od rozdávání flákanců však s odběrovou tyčinkou zajel do nosu tak hluboko, že si omylem udělal lobotomii.

Informace se k nám dostala od důvěryhodného anonymního zdroje, který ji podložil skutečností, že Volný od té doby říká a sdílí ještě větší hovadiny než předtím.

“Volný nikdy nebyl nejostřejší tužkou v penále, avšak poté, co si omylem sám udělal lobotomii, můžeme vidět naprosto extrémní chování,” tvrdí náš zdroj.

Rvačka v parlamentě, propagace odčervovacích prášků pro koně jako léku na COVID, či sdílení informací o tom, že letadlo DHL kroužilo kolem Brna, aby tam vypustilo koronavirus, jsou tak přímým aktem lobotomického mozku.

“Celé jsem to viděl. Usměvavý a veselý Volný šel na toaletu s antigenním testem. Když vyšel ven, tekla mu krev z nosu, za všechno mohl Bill Gates a imigranti, a dva členové ochranky od něj dostali flákanec. Věřím, že tehdy si Volný sám udělal lobotomii, která ho změnila do současné podoby,” dodává náš zdroj.

Profil Mgr. Volného je od jeho loňské lobotomie zajímavým počtením

Mgr. Volný je tak již druhým vrcholným politikem, který v minulosti podstoupil lobotomii. Prvním byl předseda SPD – Tomio Okamura, odkud pramení i jeho přezdívka “Lobotomio”. Ten taktéž tento zákrok podstoupil nedobrovolně, když mu africký imigrant při potyčce v Sushi baru zapíchl hůlku s wasabi do nosu.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!