Íránská rozvědka: Izrael je ovládán židy

10 Bře 2016

Se šokující zprávou přišel íránský ministr zahraničí Sayid Jarrah. Podle jeho slov je celý Izrael pod židovskou nadvládou.

„Dlouhá léta se spekuluje o tom, že USA jsou pod kontrolou židů. To jsou zatím pouze spekulace bez hmatatelných důkazů. Naše rozvědka však odhalila šokující informace a nezvratitelné důkazy o tom, že židé ovládají Izrael,“ řekl Jarrah.

Podle Jarraha je to první krok k tomu, aby bylo možné odhalit celosvětové židovské spiknutí.

„Po celém internetu diskutují bloggeři a trollové o tom, že svět ovládají židé. Náznaky jsou všude kolem nás, ale hmatatelný důkaz, kterým bychom to mohli potvrdit, zatím bohužel chybí. Na světě existuje 221 států a nám se povedlo odhalit, že minimálně jeden z nich ovládají židé. Je to obrovský úspěch. Je zcela bezpochyby, že takových států bude víc. Izrael má totiž konexe po celém světě. Často spolupracuje s USA, NATO nebo i Českou republikou – Havel má dokonce v Tel Avivu svoji lavičku. Není pochyb o tom, že i tyto státy a organizace jsou pod kontrolou židů, nebo zde aspoň tahají za nitky jejich agenti,“ dodal Jarrah.

„Naše rozvědka našla na internetu jistý web – Wikipedia.org. Na tomto webu se nachází jasné důkazy o tom, že je Izrael ovládán židy!“ pochlubil se Jarrah svými důkazy.

Potvrdilo se tak to, o čem jsme Vás nedávno informovali prostřednictvím infografiky, kterou naleznete níže. Izrael je skutečně ovládán židy.

israel

13 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..