Imigranti dobývají Česko. Podle BIS už ovládli ministerstvo financí

06 Srp 2016

S velice znepokojivou zprávou přišla Bezpečnostní informační služba České republiky (BIS). Podle jejich nových informací je totiž velice pravděpodobné, že se jednomu či více imigrantům podařilo infiltrovat ministerstvo financí. Podle některých zdrojů by dokonce oním nebezpečným imigrantem mohl být i sám ministr financí Andrej Babiš.

Zpráva BIS vychází z hlášení hned několika agentů, kteří pracují v utajení na českých ministerstvech. Právě u ministerstva financí nasvědčuje všechno tomu, že bylo infiltrováno minimálně jedním nebezpečným imigrantem.

Podle BIS je pro skupiny imigrantů klíčové prosadit zákony, které oslabí českou ekonomiku, a zároveň zajistí co největší finanční profit spícím teroristickým buňkám. Bohužel, kroky ministerstva financí nasvědčují tomu, že právě takovýmto způsobem ministerstvo jedná. Jako příklad slouží hlavně kontroverzní EET, která údajně vznikla přesně za tímto účelem.

Vzhledem k tomu, že jediný, kdo z EET může profitovat, je rodilý Slovák, bývalý agent STB a současný český ministr financí, pan Andrej Babiš, vedou všechny stopy právě k němu. Rodilý Slovák, divíte se? Naše neprůstřelné zdroje toto tvrzení skutečně potvrzují.

Pokud jsou informace BIS správné, je situace v České republice mnohem horší, než se na první pohled zdá. Agenti imigrantů na vrcholných politických postech jsou mnohem horším nebezpečím pro Českou republiku, než několik desítek imigrantů, kteří nemají šanci se na české politice aktivně podílet.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..