Hurikán Dorian je plný imigrantů, kteří se v něm snaží dostat do USA

01 Zář 2019

Podle nejnovějších informací amerických meteorologů, není hurikán Dorian obyčejným hurikánem. Ve skutečnosti totiž jde o uměle vytvořený hurikán, za kterým stojí američtí demokraté. Pomocí hurikánu se totiž snaží do USA dopravit hispánské imigranty.

Podle našich informací přišli demokraté na tuto myšlenku při sledování filmu Žralokonádo. Za pomoci HAARPu, který dokáže ovládat počasí, se jim nyní po mnoha letech podařilo po vzoru Žralokonáda vytvořit hurikán plný lidí.

„Demokraté několik týdnů sváželi tisíce imigrantů do Severního Atlantského oceánu. Tam je nasáli do obrovského uměle vytvořeného hurikánu a vyslali je směrem na Floridu. Tam hurikán imigranty vymrští a oni se tak snadno dostanou do USA,“ tvrdí náš zdroj.

Proti něčemu takovému se USA nedokáží nijak ubránit. Ani ta největší zeď na světě by totiž nedokázala zastavit hurikán. Donald Trump sice chtěl původně hurikán zastavit pomocí atomové bomby. Odborníci ale nejsou jednotní, zda by se tím hurikán zastavil, minimálně by ale byli zastaveni v hurikánu cestující imigranté. Návrh však nakonec stejně neprošel.

Podobný scénář by měl být navíc brzy proveden i v Evropě, kde plánuje EU za pomoci demokratů a jejich HAARPu, dovážet do Evropy uprchlíky právě za pomoci hurikánů a tornád.

Dorian měl původně odnést Trumpa

Původní plán demokratů byl ale mnohem komplexnejší. Hurikán byl schválně naplánován na dobu, kdy měl být prezident Trump ve svém honosném sídle na Floridě. Dorian tak neměl jenom přivést tisíce nových nelegálních imigrantů, ale měl i nasát prezidenta Trumpa a odnést ho daleko do Atlantiku. O tom se naštěstí Donald Trump z předstihem dozvěděl a svou cestu na Floridu zrušil. Varování o tomto chystaném útoku mělo údajně přijít z Pražského hradu, díky čemuž by si měl prezident Zeman konečně vysloužit pozvánku do Bílého domu.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..