Expertka na výživu: „Cokoliv může být vyváženou stravou. Klidně i kus h*vna, pokud v něm bude přidaný protein“

23 Úno 2019

Dnes najdeme přidaný protein prakticky ve všem – v chipsech, sladkých tyčinkách, jogurtech, mléku, pečivu… Podle námi dotázané expertky na výživu se i z té největší šlichty může stát výživné a vyvážené jídlo, pokud do něj bude přidáno dost syrovátkového proteinu.

Díky proteinu se i ta nejvíc nezdravá a nevýživná věc změní na zdravou a výživnout. Syrovátkový protein je doslova zázračnou makroživinou, která mění obyčejné nezdravé blivajzy ve zdravé super potraviny, po kterých zázračně zhubnete a budete zdraví. Jak ostatně tvrdí námi dotázaná expertka na výživu, i z obyčejného lidského h*vna, se díky přidanému proteinu může stát zdravá pochoutka.

„Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Zkuste si někdy svůj exkrement vylovit ze záchodu a posypat proteinem. Nejenže to bude zdravé, ale bude to i chutné, zhubnete a paroste vám svalová hmota,“ sdělila naší redakci výživová poradkyně Jana Šmakuladis.

Proteiny doslova dělají zázraky

Miliony lidí po celém světě jedí naprosté sr*čky, ale jen díky tomu, že do nich byl přidaný protein, působí pozitivně na jejich zdraví a postavu.

„Už několik měsíců jím proteinové tyčinky a jogurty. Přidaný protein úplně eliminuje astronomické kupy cukru obsaženého v těchto šmakuládách, a já jsem díky tomu zdravá a sexy!“ píše na svém blogu blogerka Eliška.

Až tedy příště zajdete na nákup do supermarketu, hledejte potraviny s přidaným proteinem. Tyto potraviny jsou většinou vidět už na kilometr daleko, protože je na nich většinou obrovský nápis „+protein“. Pokud chcete zhubnout a být fit, jde o jasnou volbu!

Úplně nejúčinnější dietou je však nejíst vůbec.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..