Česká fašistická vláda plánuje zprovoznit vězeňské tábory v uranových dolech pro politické vězně

04 Pro 2022

Podle našich zdrojů na ministerstvu vnitra plánuje Vít Rakušan znovu zprovoznit vězeňské tábory v uranových dolech. Do tečh by měli být posílání političtí vězni a odpůrci režimu, kteří tam mají těžit uran na výrobu českých jaderných zbraní.

Vláda tak chce nenápadně posílit svůj totalitní režim eliminací politických odpůrců a zajistit si tak, že další volby s přehledem vyhraje. Zároveň vytěžený uran použije na výrobu jaderných zbraní, se kterými chce zaútočit na Ruskou federaci. Vysvětluje se tak, proč se poslední měsíce množí případy politických procesů.

„Dejte si 2 a 2 dohromady, to zvládne každý, kdo má zdravý selský rozum. Je důvod se obávat, že Patrik Tušl a Tomáš Čermák budou prvními, kteří do vězeňských táborů zamíří. Zároveň sílí hlasy po trestním stíhání Ladislava Vrabela, který bojuje proti současnému totalitnímu režimu a náhodou i odhalil plán na jaderný útok na Ruskou federaci. Náhoda? Nemyslím si,“ tvrdí náš zdroj.

Vláda plánuje obnovit i trest smrti

Dalším krokem k eliminaci politické opozice má údajně být trest smrti. Zatímco zdraví a silní jedinci budou posláni do uranových dolů, odpůrci se zdravotním handikepem, například s morbidní obezitou, kteří zkolabují po krátkém projevu v senátu, budou rovnou zastřeleni. Vláda přitom počítá s tím, že většina opozice bude buď poslána do dolů, nebo zastřelena, už do konce roku 2023.

Důkazů o tom, že je naše vláda fašistická a chce v ČR zavést fašismus, je spousta. Například fotografie výše, kde je vidět Vít Rakušan na sjezdu STAN, s nataženou pravicí při hajlování. Rakušan sice fotografii odsoudil, že je vytržena z kontextu a ve skutečnosti jen ostatním členům STAN ukazuje, jak má doma velký stan s logem STAN, my ale máme zdraví selský rozum. Všeobecně známé je také to, že Hitler byl Rakušan a český ministr vnitra je taktéž Rakušan. Náhoda? Nemyslím si!

Odposlech z tajného jednání vlády navíc potvrzuje, že vláda plánuje udeřit na Rusko.

„Rusové vytěžili všechen český uran a udělali z něj atomovky, proto máme na ruské atomovky nárok my. Pokud nám je Rusko odmítne vrátit, vybombardujeme ho,“ tvrdí na tajném jednání herr Fiala.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.