Cenzura je nevyhnutelná, tvrdí ředitel internetu

06 Dub 2016

S nepříjemným, avšak mnohými odborníky dlouho očekávaným prohlášením přišel ředitel internetu, pan Hassan Nahasapeemapetilon. Podle něj se nevyhnutelně blíží zavedení cenzury na internetu. Do roku 2020 tak má lidstvo přijít o poslední útočiště, kde může svobodně vyjádřit svůj názor.

Internet již několik let podléhá pokusům o zavedení cenzury, vzpomeňme si například na dohodu ACTA z roku 2011, která nakonec jako návrh zákona neprošla. Nicméně podle Nahasapeemapetilona se jednalo jen o jeden z mnoha pokusů o cenzuru internetu, která bude nakonec nevyhnutelná.

„Cenzura internetu je jako Soudný den ve filmu Terminátor. Můžeme ji pouze oddálit, nikoliv ji však zabránit,“ prohlásil Hassan Nahasapeemapetilon.

„Očekávám, že do roku 2020 bude na internetu zavedena tvrdá cenzura. Každý uživatel internetu bude neustále sledován a veškeré protivládní projevy budou tvrdě perzekvovány a trestány,“ dodal.

S tímto tvrzením se ztotožňuje i mnoho internetových odborníků. Podle nich je cenzura na internetu v jisté míře přítomna již nyní.

„Proč ste jako smazaly můj komentář? To tady člověk už ani nemůže napsat že vláda je plná zločinců a že Havel byl opilec kterého dneska uctívají snad jen kavárenské smažky a povalečy? A stejně tak ten zloděj a chemik Kraďousek! To se mu to mávalo s tibetskou vlajkou zlodějovi. Cenzura! Taková cenzura na internetu nebyla ani v 50. letech!“ napsal internetový odborník František Nepomuk na serveru Novinky.cz
1 comments
  1. Nebyl to František Nepomuk, ale František Nemukl.
    Jak bude cenzura v praxi vypadat si můžete vyzkoušet už dnes. Spusťte si internetový prohlížeč a vypněte obrazovku počítače. Po pěti minutách obrazovku zapněte a odpojte klávesnici. Za dalších pět minut připojte klávesnici a odpojte myš. A tak pořád dokola.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..