Bezpečnostní kamery zachytily Ivana Bartoše, jak z britských čerpacích stanic odčerpává beznín a naftu

29 Zář 2021

Čeští Piráti mají zaděláno na mezinárodní skandál. Několik tisícovek bezpečnostních kamer po celé Velké Británii totiž zachytilo Piráta Ivana Bartoše, jak z britských čerpacích stanic odčerpává benzín a naftu. Za celou krizí v Británii tak možná nestojí Covid a Brexit, ale Piráti.

Náš zdroj v reakci na uniklé záznamy přišel s tvrzením, že Piráti se snaží ve Velké Británii uměle vytvořit benzinovou krizi a za její příčinu označit Brexit. Cílem této operace má být démonizace Brexitu a ovlivnění veřejného mínění nejen v České republice. Lidé po celé Evropě si mají v reakci na nedostatek paliva v Británii začít myslet, že po opuštění EU, by jejich zemi čekal stejný osud.

Podle našich informací takto Bartoš spolu s dalšími Piráty každou noc odsají palivo až z 10 tisíců benzinových pump po celé Británii. Když pak pumpaři ráno přijdou do práce, zásoba paliva je na nule. Kromě toho Piráti nekradou pouze palivo, ale i zeleninu a ovoce ze supermarketů a večerek po celém Spojeném království. Regály pak zejí prázdnotou a Piráti to příhodně svedou na Brexit. Místo toho, aby pak kradené potraviny dali alespoň chudým, je vyhodí do oceánu.

„Bylo mi to divné. Večer nám cisterna přivezla benzín i naftu, a ráno tam nic nebylo. Nechápal jsem to, ale teď už vím, že za tím stojí Bartoš!“ tvrdí majitel jedné skotské čerpací stanice.

Fotografie zachycující Ivana Bartoše při přepadení odlehlé benzinové pumpy uprostřed Walesu. Bartoš se nebojí při loupeži použít ani zbraň. (Ve skutečnosti nejde o fotografii Ivana Bartoše, ale o jednoho z uprchlíků, kteří díky Tomiovi neskončil v Česku, ale někde ve Švédsku.)

Naší redakci se dále podařilo získat informace od očitých svědků, kteří spatřili Piráty, jak do oceánu vlévají i ukradený benzín a naftu, čímž tvoří další ekologickou katastrofu. Jak tvrdí náš zdroj, přítomnost paliva v oceánu se svede na ropné společnosti, a poslouží jako záminka k tomu, aby Piráti mohli do roku 2035 zakázat veškerá auta jezdící na fosilní paliva a povolit v Česku ježdění pouze elektromobily. A pak ke každému z vás nastěhují do bytu uprchlíky. Otevřete oči!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.