K požáru katedrály Notre-Dame se přihlásily protestující kojící matky

16 Dub 2019

Ani náhoda, ani útok Islámského státu. K požáru katedrály Notre-Dame se dnes prostřednictvím Facebooku přihlásily francouzské kojící matky, které se doslechly o incidentu v pražské pobočce Raiffeisenbank a rozhodly se protestovat.

Začátkem března zde došlo k incidentu, kdy ochranka přikázala kojící ženě se buď zahalit, nebo odejít. Jakmile se žena celou událostí pochlubila na Facebooku, odstartovala vlna nevole, která má nyní už mezinárodní přesah. Tisíce matek se rázem začaly bouřit ohledně kojení na veřejnosti, které je podle nich jejich přirozeným právem.

„Nesouhlasíme se současnou společností, kde je ženám na veřejnosti zakázano kojit. Naše civilizace je od nepaměti ovládána muži, kteří ženám přikazují co smějí a nesmějí dělat, a to se musí změnit. Po té, co jsme se doslechly o incidentu v Praze, jsme se rozhodly uštědřit mužům odvetný úder. Pro muže není nic bolestivějšího než rána mezi nohy. A jelikož si muži už celá staletí dokazují velikost svého penisu kromě jiného stavěním obrovských budov, rozhodly jsme se zapálit jednu z největších francouzských katedrál, jejíž požár je pro nás synonymem pro obrovský kopanec do koulí,“ píše na Facebooku organizace kojících matek, která si oficiálně říká Liga popraskaných bradavek.

Za vše může zřejmě Syndrom mateřské dovolené

Podle některých odborníků na duševní zdraví, může za bláznivé jednání kojících matek zřejmě tzv. Syndrom mateřské dovolené.

„Když je žena dlouho doma s dítětem, začne se nudit. Z nudy začne vymýšlet kraviny, a pak to takhle dopadá,“ sdělil naší redakci psychiatr Adolf Mlynář.

Podle námi získaných informací chystá Liga popraskaných bradavek další útoky. I z toho důvodu se dostala do hledáčku francouzských tajných služeb, které údajně chystají hned několik zásahů v nic nečekajících domácnostech po celé Francii.

7 comments
    1. Tak tento komentář dodal dokonalou třešničku. Velké bravo pro autora článku i „obránce koulí“. Výborně jsem se pobavil (což je i účel tohoto portálu pro jedince, kteří to zřejmě nechápou). Paní/slečně Evě doporučuji poradit se s psychologem, nebo možná raději psycholožkou. Je důležité se nebát o svých psychických problémech mluvit s odborníkem 🙂

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..