Andrej Babiš: Nikdy jsem neřekl, že lockdown už nebude

21 Říj 2020

Krátce po vyhlášení dalšího lockdownu se premiér Andrej Babiš nechal slyšet, že jeho výrok z léta o tom, že druhý lockdown už nikdy nebude, ve skutečnosti nepronesl on, ale humanoidní robot s Babišovou tváří, kterého vyrobil Kalousek se Sorosem.

Babiš doslova prohlásil, že “na druhou vlnu jsme připraveni,” a že “na zvýšený výskyt onemocnění budeme reagovat velice rychle a už nikdy to nebude plošné opatření.” Jak se ale dnes ukázalo, to byly jenom kecy. Tyto kecy ale výjimečně nepronesl premiér, ale humanoidní robot s premiérovou tváří.

“Nikdy jsem nic takového nepronesl. Je to kampáň a podvod!” prohlásil dnes Babiš.

Jak pak informuje náš zdroj, za vším stojí pečlivě připravený plán Miroslava Kalouska a George Sorose.

“George Soros spolu s Kalouskem vytvořili inteligentního humanidního robota, který vypadá a mluví přesně jako premiér Babiš. Tento robot pak vystoupil před kamerami a prohlásil, že druhý lockdown už nikdy nebude a že vládá má vše pod kontrolou. Kalousek pak za pomoci 5G vysílačů a chemtrails začal po České republice rozprašovat koronavirus, aby rozšířil nákazu a ztrapnil Andreje Babiše. Ten ale ve skutečnosti nic o tom, že lockdown už nikdy nebude, neprohlásil,” tvrdí náš zdroj.

Dle našich informací robotický Babiš vystupuje na veřejnosti mnohem častěji. Když má premiér oficiální proslov, kde mluví jako člověk, jde o skutečného premiéra. Že je mu najednou rozumět není tím, že by četl z papíru, ale tím, že skutečný Babiš mluvit umí. Oproti tomu robotický Babiš mluví jako debil, zasekává se, míchá slovenštinu s češtinou a není mu rozumět. Pokud tedy uslyšíte Babiše žvatlat nesmysly, nevěřte mu, není to Babiš, ale Kalouskem sestavený robot, který má premiéra zahanbit.

To samé platí i robotickém Janku Ledeckém, který před pár týdny natočil video, kde tvrdí, že Covid není nebezpečný. Dokonce i kritik opatření Roman Šmucler, ve skutečnosti není nic jiného než robotický generátor náhodných slov. Jak Ledecký, tak Šmucler, nemají s tvrzením svých robotických protějšků nic společného. Výjimku tvoří pouze molekulární genetička Soňa Peková. Ta nemá robotický protějšek, který by jejím jménem vypouštěl dezinformace, ta je prostě jen kráva.

Na závěr vás žádáme o jednu věc. Všichni prosím zachovejte paniku, protože brzy všichni umřeme. Děkujeme.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!