Americký „neviditelný“ bombardér B-2 Spirit je lež! Letou ve skutečnosti vidět je!

02 Zář 2020

Jak označení „neviditelný“ napovídá, bombardér B-2 Spirit by neměl být vidět a měl by být neviditelný. Existuje však mnoho důkazů o tom, že letoun ve skutečnosti vidět je. Mohlo by se tak jednat o jeden z největších podvodů v historii americké armády.

Jak správně upozorňují dotázaní odborníci, na to, že má být bombardér neviditelný, existuje až podezřele velké množství fotografií, které bombardér zachycují.

„Vysvětlete mi, jak může čočka fotoaparátu vyfotografovat něco, co údajně není vidět. Pokud je B-2 neviditelná pro lidské oko, musí být zákonitě neviditelná i pro čočku fotoaparátu, která funguje na stejném principu jako lidské oko. Podle mě jedná o podvod. Bombardér ve skutečnosti neviditelný není a americká armáda nám už několik desetiletí lže!“ tvrdí Sergej Tupon, ruský odborník na kritizování americké armády.

Jak navíc dosvědčuje námi oslovený ruský generál Neviditelnij, pokud je bombardér neviditelný, tak skutečně není vidět ani okem, ani kamerou.

„Naše armáda nyní testuje prototyp bombardéru Suchoj-Ty-ne-vidish. Tento bombardér je zcela neviditelný. Lidské oko ani ta nejvýkonnější kamera na světě jej nepostřehnou. Když naši piloti chtějí do letounu nastoupit, musíme ho celý zasypat pískem, abychom viděli, kde je klika od dveří. B-2 jsem osobně viděl už před lety a neviditelná mi skutečně nepřišla,“ tvrdí generál ruského letectva Alexej Neviditelnij.

Ruský bombardér Suchoj-Ty-ne-vidish si můžete prohlédnout na fotografii níže. Uvidíte na první pohled prázdný hangár. Nenechte se ale mýlit, bombardér tam je, jen je narozdíl od B-2 opravdu neviditelný.

Suchoj-Ty-ne-vidish

Zdá se tedy, že armáda USA má na svém kontě další průšvih a podvod. Nejenže armáda USA má svoje základny po celém světě, a hlavně okolo Ruska, ještě dlouhá léta lže lidem do očí s tím, že vlastní neviditelný bombardér!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.