60 % Argentinců očkovaných vakcínou Sputnik V začalo mluvit rusky a chce v příštích volbách volit Putina

04 Led 2021

Argentina je jednou ze zemí, která začala očkovat proti koronaviru ruskou vakcínou Sputnik V. U 60 % dosud očkovaných občanů se začaly objevovat vedlejší příznaky, díky kterým Argentinci začali mluvit rusky a v příštích argentinských prezidentských volbách chtějí volit Putina.

Tyto příznaky se zpravidla dostavují do 24 hodin po podání vakcíny. Očkovaní poté začínají mluvit plynule rusky, znají azbuku a neidentifikují se jako Argentinci, ale jako Rusové. I kvůli tomu chtějí v příštích argentinských prezidentských volbách volit Putina.

„Jsem Rus. Vždycky jsem jím byl, jen jsem to neviděl. Argentinci jsou uměle vytvořený národ, který neexistuje. Ve skutečnosti jsme všichni Rusové. Až budou volby, budu volit Putina. Putin je mým prezidentem!“ tvrdí jeden z očkovaných Argentinců, respektive Rusů.

Podle ruských vědců se ale nejedná o vedlejší příznaky. To, co se teď v Argentině děje, bylo při vývoji vakcíny plánováno od začátku.

„Vakcína vám nedá jen imunitu proti koronaviru, ale zároveň vám otevře oči. Díky Sputniku V uvidíte svět takový, jaký ve skutečnosti je. Zbavíte se vlivu západní propagandy a prozřete. Očkujte se, než to smažou!!!!“ píše na svém účtu na VK vakcinolog Aleksej Očkovacin.

To všechno vysvětluje, proč elity nechtějí, abychom se očkovali vakcínou Sputnik V, a proč média neustále vakcínu dehonestují, zatímco prosazují vakcíny od firem Modena a Pfizer, které působí přesně opačně, a naopak lidé očkovaní těmito vakcínami oči ještě více zavřou a věří západní propagandě.

Putin údajně plánuje kandidovat na prezidenta Argentiny už v nadcházejících volbách v roce 2023. Do té doby není vyloučeno, že Rusko Argentinu dříve anektuje, kvůli stále rostoucí ruské menšině, za pár měsíců možná už i většině. Argentina by se tak brzy mohla stát oblíbenou dovolenkovou destinací ruských vojáků. Pokud se tak stane, Argentina bude součástí Ruské federace, a Putin už nebude muset kandidovat.

Rusové následně po připojení Argentiny k Ruské federaci plánují po vzoru Krymu postavit ambiciózní Argentinský most. Tedy most, který přes jižní a severní Atlantský oceán, Norské moře, Barentsovo Moře a Karské moře vede z Argentiny až do Ruska.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.