Výuka cizích jazyků je skrytou formou západní kolonizace

19 Bře 2016

Všeruská komise pro vzdělávání sídlící v Kaliningradu dnes ve své zprávě ostře odsoudila výuku cizích jazyků, která probíhá na některých územích budoucí Slovanské říše. Dle komise je tato výuka naoko odůvodněna snahou rozšířit znalosti studentů, usnadnit jim pozici na trhu práce a podpořit ekonomický růst. Dle nového zjištění se však jedná pouze skrytou formu imperialismu, ke které se západ uchýlil po rozpadu svých tradičních vykořisťovatelských koloniálních říší.

Západní jazyky – v první řadě angličtina, totiž slouží primárně k tomu, aby mozky nic netušících studentů přeprogramovaly a učinily z nich poslušné loutky západního imperialismu. Tuto techniku ovládání populace převzal imperialistický západ od režimů vyznávajících příbuzné ideologie, to znamená od fašismu a nacismu.

„Dle výsledků našeho výzkumu hovořilo téměř sto procent nacistů německy, stejně tak jako všichni podporovatelé fašistického diktátora Franca hovořili španělsky, z čehož logicky vyplývá, že jazyky se podílejí na formování myšlení a názorů lidí,“ prohlásil mluvčí komise pan Vasilij Nevzdělanij.

Jako oporu pro své tvrzení uvedla komise fakt, že 90% politicky správně smýšlejících osob žijících na území budoucí Slovanské říše, žádným cizím jazykem nehovoří, případně se jejich znalost omezuje na anglickou frázi „ami, go home“. Tento fakt nesporně dokazuje, že u osob, které nebyly vystaveny zhoubnému vlivu cizích jazyků, nedošlo k přeprogramování mozku, a tím pádem se u nich přirozeně rozvinuly ty správné politické postoje.

Komise se rovněž ohradila proti rozšířenému klasifikování ruštiny jakožto cizího jazyka.

„Ruština je přirozeným státním jazykem budoucí všeslovanské říše, z čehož vyplývá, že nemůže být cizím jazykem,“ prohlásil Vasilij Nevzdělanij.

Přípustnou je kromě výuky ruštiny, pro kterou mají všichni slované genetické vlohy, i výuka ostatních slovanských jazyků, mezi které však nespadá ukrajinština.

„Ukrajinský národ dle rozhodnutí prezidenta Putina neexistuje, a z toho důvodu nelze ukrajinštinu považovat za jazyk,“ vysvětlil Nevzdělanij.

Ukrajinštinou tak lze označovat pouze umělý jazyk, který ke své komunikaci používají fašističtí Banderovci, bojující za zájmy imperialismu, a za její používání na veřejnosti hrozí dle ruských zákonů trest smrti.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..