Vladimir Putin rezignuje na post ruského prezidenta. Bude dělat náboráře pro NATO

15 Kvě 2022

Vladimir Putin dnes oznámil, že s okamžitou platností rezignuje na post ruského prezidenta a od června nastupuje jako hlavní náborář severoatlantické aliance. NATO ho s nabídkou oslovilo po té, co kroky Vladimira Putina donutily Finsko a Švédsko vstoupit do Severoatlantické aliance.

„Panu Putinovi se za pouhé dva roky podařilo něco, co se nám nepovedlo za několik dekád – svými kroky přemluvil Finsko a Švédsko zřeknout se neutrálního statusu a podat přihlášku do NATO. Oba státy budou silnými spojenci v naší alianci, děkujeme,“ prohlásil generální tajemník NATO Jens Stoltenberg.

Putin se o postu náboráře Severoatlantické aliance vyjadřuje jako o důležité životné změně, kterou již několik let potřebuje.

Vladimir Putin přebírá od Jense Stoltenberga ocenění pro náboráře roku.

„Prezidentem Ruské federace jsem již 20 let. Teď mi navíc bylo schváleno, že mohu být prezidentem de facto až do smrti. Je to nuda a já z nudy dělám blbosti, třeba napadám Ukrajinu. Ale co se má stát, to se stane. Například díky útoku na Ukrajinu jsem v sobě objevil skrytý potenciál, díky kterému mě oslovilo NATO, abych jim dělal náboráře. A proč se na svět nepodívat i z druhé strany,“ okomentoval Putin svoje rozhodnutí.

A zatímco je jasné, že 1. června Vladimir Putin vymění jaderný kufřík za kufřík s přihláškami do NATO, není zatím přesně jisté, kdo po Putinovi převezme jeho prezidentské místo. Určitě to ale bude někdo z Putinových blízkých klaunů, nejspíše znovu Dmitrij Medveděv, pokud ho mezitím nezavřou za jeho šílené příspěvky na Telegramu do blázince.

Cílem Vladimira Putina jakožto náboráře, má být údajně provedení revoluční změny v Alianci. A kromě Ukrajiny, Arménie, Moldavska a Gruzie, by se členy NATO měly vůbec poprvé stát i asijské země, konkrétně Jižní Korea a Japonsko. Bez tohoto ruského 170 centimetrového génia, by něco takového bylo nemožné. Malý vzrůstem, velký svojí oddaností západním hodnotám!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.