Vědcům z vysoké školy života se podařilo izolovat účinnou látku z dezinfekčních gelů a vyrobit z ní vakcínu proti koronaviru

25 Bře 2020

Vědci z kvantově-vědecko-homeopatické fakulty Vysoké školy života za sebou mají ohromný úspěch v boji proti koronaviru. Tamnímu výzkumnému týmu vedenému Naděždou Mrkvičkovou se totiž podařilo izolovat účinnou látku z dezinfekčních gelů, ze které následně vyrobili vakcínu proti koronaviru.

“Naše premisa byla jednoduchá – pokud dezinfekční gely obsahují účinnou látku, která hubí koronavirus, co kdybych tuto látku izolovali, a pak ji někomu vstříknuli do žíly? A hele, ono to funguje!” Píše Mrkvičková na svém blogu.

Vakcína nejenže účinně funguje proti koronaviru, ale jelikož dezinfekční gely při správné aplikaci ničí až 99 % virů a bakterií, tak to samé dělá i z gelů vytvořená vakcína. Dá se tak říct, že z vás vakcína udělá nadčlověka! Budete odolní proti většině druhů bakterií a virů, takže v podstatě nikdy neonemocníte!

To ale není všechno. Jelikož byla vakcína vytvořena homeopatickými vědci, nebyl do ní přidán žádný autismus ani rakovina. Vakcína je tak naprosto bezpečná a rozhodně vás nemůže zabít!

Pozn. redakce: Pojem nadčlověk může být lehce zavádějící. Ani po aplikování vakcíny a získání neobvykle silné imunity, se nikdy nebudete rovnat ruskému prezidentovi Putinovi.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

6 comments
    1. Pane Dustine,
      satira je krásná věc a spousta lidí se nad ní dobře zabaví. To že jsou lidé, kteří ji nechápou i s tím, kolik nápověd tady je, je opravdu smutné a je mi jich velice líto, avšak to neznamená, že se my ostatní nesmíme zasmát.

      Přeju hezký den a malý výskyt chemtrails ve vaší oblasti. <3

  1. Vida, nalezl jsem tento clanek az nyni a musim opet konstatovat jak je pan prezident USA nepuvodni, skoro by se chtelo rict podvodnik. Zatimco svetova media informovala o teto genialni metode jako o originalnim napadu uvedeneho osviceneho vudce, tak nasi vedci jej uz davno publikovali. Kdepak, my Cesi v cele s nasim uprimnym a spravedlivym premierem vyjdeme z teto krize jako vitezove! Usmivejme se, svet k nam vzhlizi!

  2. Mila redakce, chtela jsem se zeptat co je pravdy na famach, ze uvedeny lek ma vedlejsi priznaky projevujici se zprvu zejmena zlepsenou naladou, a ztratou zabran, pozdeji vsak nevolnosti a bolesti hlavy? U levnych Cinskych kopii udajne dochazi i k problemum s videnim a v extremnich pripadech k uplne ztrate zraku ? Poradte prosim, muj pritel nam opatril dve davky ale ja se bojim.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..