Rusko vyvinulo létající kombajn s impulzním pohonem a antigravitační sklízecí mlátičkou. Sklidí jím už letošní úrodu obilí

05 Kvě 2019

Rusko nadále dokazuje svoje ohromné technologické úspěchy, kterých navzdory tvrzení západní propagandy dosahuje i mimo vojenský prostor. Inženýři z Národního zemědělského institutu dnes oficiálně představili svůj létající kombajn, který je doslova nabitý tou nejmodernější technologií.

Kombajn Zde-nek (pojmenovaný jako hold nejlepší české mlátičce obilí a liberálních fašistů Zdeňku Ondráčkovi, pozn. redakce), je vybavený impulzním pohonem, který dokáže vyvinout rychlost blížící se rychlosti světla. Pohon je doplněný antigravitační sklízecí mlátičkou s dosahem až 50 metrů. Díky tomu dokáže nový kombajn sklidit i ta největší pole během desetiny sekundy.

To ale nepatří mezi jediné přednosti. Ruskem vyvinutý impulzní pohon získává energii z jaderného odpadu z jaderných elektáren, který je pomocí jaderno-bramborové fůze přetvářen na brambory. Tím tento druh pohonu řeší hned několik problémů současné civilizace. Rusko tím například vyřešilo problém kam s jaderným odpadem. Jako vedlejší produkt navíc vznikají brambory, což by mohlo vyřešit hladomor v zemích třetího světa. A konečně můžeme plnohodnotně nahradit neefektivní uhelné a solární elektrárny elektrárnami jadernými, a to beze strachu z přebytku jaderného materiálu.

I antigravitační sklízecí mlátička nese samá pozitiva. Antigravitační paprsek je speciálně naprogramovaný tak, aby sklízel pouze a jen obilí. Kombajn je navíc po celou dobu sklízení v pracovní výšce 30 metrů. To znamená, že kombajn šetrně sklidí obilí, zatímco fauna obývající pole zůstane nedotčena. Kouloušci a další živočiši už tak nebudou nadále prožívat každoroční genocidu během žní.

Zde-nek bude nasazen už na letošní úrodu obilý. Rusko navíc plánuje svůj supermoderní kombajn exportovat dále do světa, hlavně tedy do okolních zemí a do pobaltí. Tamní země ho buď přijmou dobrovolně, nebo jim ho Rusko vnutí silou.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Súkenik Petr
Súkenik Petr
1 rok před

jakožto fanouška stargate mě titulní obrázek zahřál u srdce

Já
1 rok před

Kéž by to byla pravda. Takový svět by byl skvělý 🙂

Ike
Ike
1 rok před
Reply to 

Pane, ja vam gratuluji k vasi fantazii a talentu. Moc jsem se nasmal. Predpokladal, bych ze vy taky. Pak ze Cesi nejsou smejici se bestie.

Vladimír Putin
Vladimír Putin
1 rok před

Россия это будущее, мы должны покинуть Европу и присоединиться к Российской Федерации

David Kostelanský
David Kostelanský
1 rok před

Jasný důkaz Ruské nadřazenosti světu. Jenom v Rusku máme udržitelnou budoucnost musíme opustit EU a připojit se k Ruské federaci jako Doněcká lidová republika a Luhanská lidová republika.
Naší rudí bratři nás přivítají s otevřenou náruči.

Ibrahim Mujahedhi
Ibrahim Mujahedhi
1 rok před

да 🙂

Emil Lakatoš
Emil Lakatoš
1 rok před

Rusko nás spasí za komunistu byla práce ne jak dnes a platy pětkrát větší.

Beran
Beran
1 rok před
Reply to  Emil Lakatoš

Desetkrat!

Václav
Václav
5 měsíců před
Reply to  Beran

:-Д

Miro
Miro
11 měsíců před
Reply to  Emil Lakatoš

Dvacetkrát !

Ondřej
Ondřej
5 měsíců před
Reply to  Miro

Stokrát!

Rotisserie Kačatko
Rotisserie Kačatko
5 měsíců před

Akorát!

RSS
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x