Rusko vyvinulo létající kombajn s impulzním pohonem a antigravitační sklízecí mlátičkou. Sklidí jím už letošní úrodu obilí

05 Kvě 2019

Rusko nadále dokazuje svoje ohromné technologické úspěchy, kterých navzdory tvrzení západní propagandy dosahuje i mimo vojenský prostor. Inženýři z Národního zemědělského institutu dnes oficiálně představili svůj létající kombajn, který je doslova nabitý tou nejmodernější technologií.

Kombajn Zde-nek (pojmenovaný jako hold nejlepší české mlátičce obilí a liberálních fašistů Zdeňku Ondráčkovi, pozn. redakce), je vybavený impulzním pohonem, který dokáže vyvinout rychlost blížící se rychlosti světla. Pohon je doplněný antigravitační sklízecí mlátičkou s dosahem až 50 metrů. Díky tomu dokáže nový kombajn sklidit i ta největší pole během desetiny sekundy.

To ale nepatří mezi jediné přednosti. Ruskem vyvinutý impulzní pohon získává energii z jaderného odpadu z jaderných elektáren, který je pomocí jaderno-bramborové fůze přetvářen na brambory. Tím tento druh pohonu řeší hned několik problémů současné civilizace. Rusko tím například vyřešilo problém kam s jaderným odpadem. Jako vedlejší produkt navíc vznikají brambory, což by mohlo vyřešit hladomor v zemích třetího světa. A konečně můžeme plnohodnotně nahradit neefektivní uhelné a solární elektrárny elektrárnami jadernými, a to beze strachu z přebytku jaderného materiálu.

I antigravitační sklízecí mlátička nese samá pozitiva. Antigravitační paprsek je speciálně naprogramovaný tak, aby sklízel pouze a jen obilí. Kombajn je navíc po celou dobu sklízení v pracovní výšce 30 metrů. To znamená, že kombajn šetrně sklidí obilí, zatímco fauna obývající pole zůstane nedotčena. Kouloušci a další živočiši už tak nebudou nadále prožívat každoroční genocidu během žní.

Zde-nek bude nasazen už na letošní úrodu obilý. Rusko navíc plánuje svůj supermoderní kombajn exportovat dále do světa, hlavně tedy do okolních zemí a do pobaltí. Tamní země ho buď přijmou dobrovolně, nebo jim ho Rusko vnutí silou.

12
Komentujte

avatar
5 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Rotisserie KačatkoVáclavOndřejMiroIbrahim Mujahedhi Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Súkenik Petr
Host
Súkenik Petr

jakožto fanouška stargate mě titulní obrázek zahřál u srdce

Já
Host

Kéž by to byla pravda. Takový svět by byl skvělý 🙂

Ike
Host
Ike

Pane, ja vam gratuluji k vasi fantazii a talentu. Moc jsem se nasmal. Predpokladal, bych ze vy taky. Pak ze Cesi nejsou smejici se bestie.

Vladimír Putin
Host
Vladimír Putin

Россия это будущее, мы должны покинуть Европу и присоединиться к Российской Федерации

David Kostelanský
Host
David Kostelanský

Jasný důkaz Ruské nadřazenosti světu. Jenom v Rusku máme udržitelnou budoucnost musíme opustit EU a připojit se k Ruské federaci jako Doněcká lidová republika a Luhanská lidová republika.
Naší rudí bratři nás přivítají s otevřenou náruči.

Ibrahim Mujahedhi
Host
Ibrahim Mujahedhi

да 🙂

Emil Lakatoš
Host
Emil Lakatoš

Rusko nás spasí za komunistu byla práce ne jak dnes a platy pětkrát větší.

Beran
Host
Beran

Desetkrat!

Václav
Host
Václav

:-Д

Miro
Host
Miro

Dvacetkrát !

Ondřej
Host
Ondřej

Stokrát!

Rotisserie Kačatko
Host
Rotisserie Kačatko

Akorát!

Reklama

RSS