Rusko vyvinulo létající kombajn s impulzním pohonem a antigravitační sklízecí mlátičkou. Sklidí jím už letošní úrodu obilí

05 Kvě 2019

Rusko nadále dokazuje svoje ohromné technologické úspěchy, kterých navzdory tvrzení západní propagandy dosahuje i mimo vojenský prostor. Inženýři z Národního zemědělského institutu dnes oficiálně představili svůj létající kombajn, který je doslova nabitý tou nejmodernější technologií.

Kombajn Zde-nek (pojmenovaný jako hold nejlepší české mlátičce obilí a liberálních fašistů Zdeňku Ondráčkovi, pozn. redakce), je vybavený impulzním pohonem, který dokáže vyvinout rychlost blížící se rychlosti světla. Pohon je doplněný antigravitační sklízecí mlátičkou s dosahem až 50 metrů. Díky tomu dokáže nový kombajn sklidit i ta největší pole během desetiny sekundy.

To ale nepatří mezi jediné přednosti. Ruskem vyvinutý impulzní pohon získává energii z jaderného odpadu z jaderných elektáren, který je pomocí jaderno-bramborové fůze přetvářen na brambory. Tím tento druh pohonu řeší hned několik problémů současné civilizace. Rusko tím například vyřešilo problém kam s jaderným odpadem. Jako vedlejší produkt navíc vznikají brambory, což by mohlo vyřešit hladomor v zemích třetího světa. A konečně můžeme plnohodnotně nahradit neefektivní uhelné a solární elektrárny elektrárnami jadernými, a to beze strachu z přebytku jaderného materiálu.

I antigravitační sklízecí mlátička nese samá pozitiva. Antigravitační paprsek je speciálně naprogramovaný tak, aby sklízel pouze a jen obilí. Kombajn je navíc po celou dobu sklízení v pracovní výšce 30 metrů. To znamená, že kombajn šetrně sklidí obilí, zatímco fauna obývající pole zůstane nedotčena. Kouloušci a další živočiši už tak nebudou nadále prožívat každoroční genocidu během žní.

Zde-nek bude nasazen už na letošní úrodu obilý. Rusko navíc plánuje svůj supermoderní kombajn exportovat dále do světa, hlavně tedy do okolních zemí a do pobaltí. Tamní země ho buď přijmou dobrovolně, nebo jim ho Rusko vnutí silou.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

12 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..