Průzkum: Putinovi věří 168 % Rusů

22 Bře 2016

Podle nejnovějšího průzkumu deníku Ruský Šváb Post věří ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi přibližně 168 % Rusů. Ruský Šváb Post dokonce neřeší ani fakt, že matematické vyjádření maxima je 100 %. Zdůvodňuje to tím, že matematika jak ji známe, je pouze výmysl vrahů z Wall Streetu a že v Rusku platí úplně jiné, a hlavně správné matematické a fyzikální zákony.

Putinova popularita tak opět od posledního průzkumu vzrostla, konkrétně o 20 %. Jeho popularitu zvýšilo hlavně rozhodnutí obsadit Kyjev, které se změnilo na obsazení východu Ukrajiny, které se následně změnilo aspoň na udržení Krymu. Díky sankcím navíc v Rusku zavřeli řetězce západních fast foodu, což podpořilo Rusy v jejich hladovce, kterou drží na protest proti západním fašistům.

Rusové také podporují Putinovy kroky v Sýrii a na Ukrajině. Ruské bomby sice často zasáhnou civilní objekty a připraví tak o život tisíce Ukrajinců a Syřanů, nicméně je tak konáno v zájmu vyššího dobra a proto je to v pořádku.

„Nám se sice pod naše střely občas nějaký civilista připlete, avšak to se prostě ve válce stává. My za to nemůžeme. Ti civilisté by určitě s tím, že zemřou v zájmu dobré věci souhlasili a nevadilo by jim to. Naopak by nás ještě prosili, ať je zastřelíme, pokud tím zničíme fašisty. Takhle to prostě ve světě chodí. Musíte přinést oběť, abyste dosáhli vítězství. Proto jsou civilní ztráty na Ukrajině a v Sýrii v pořádku, dokonce se podle mě jedná i o velký úspěch,“ prohlásil Sergej Lavrov, ministr zahraničních věcí Ruské federace.

Rusové si zkrátka za svým prezidentem stojí. Měli bychom si z nich vzít příklad a stejně odhodlaně podporovat pana Jindřicha Rajchla, skutečného prezidenta.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

5 comments
          1. Furt lepší, než uriny v krvi. Takoví lidé jsou pak strašně vychcaní.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..