Průzkum: Putinovi věří 168 % Rusů

22 Bře 2016

Podle nejnovějšího průzkumu deníku Kreml Post věří ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi přibližně 168 % Rusů. Kreml Post dokonce neřeší ani fakt, že matematické vyjádření maxima je 100 %. Zdůvodňuje to tím, že matematika jak ji známe, je pouze výmysl vrahů z Wall Streetu, a že v Rusku platí úplně jiné, a hlavně správné matematické a fyzikální zákony.

Putinova popularita tak opět od posledního průzkumu vzrostla, konkrétně o 20 %. Jeho popularitu zvýšilo hlavně rozhodnutí zničit veškeré západní potraviny, kterým Putin podpořil masovou hladovku, kterou drží ruské obyvatelstvo na protest proti fašistům ze západu.

Rusové také podporují Putinovy kroky v Sýrii. Ruské bomby sice často zasáhnou civilní objekty a připraví tak o život desítky až stovky Syřanů, nicméně je tak konáno v zájmu vyššího dobra, a proto je to v pořádku.

„Nám se sice pod naše střely občas nějaký civilista připlete, avšak to se prostě ve válce stává. My za to nemůžeme. Ti civilisté by určitě s tím, že zemřou v zájmu dobré věci souhlasili a nevadilo by jim to. Naopak by nás ještě prosili, ať je zastřelíme, pokud tím zničíme IS. Takhle to prostě ve světě chodí. Musíte přinést oběť, abyste dosáhli vítězství. Proto jsou civilní ztráty v Sýrii v pořádku, dokonce se podle mě jedná i o velký úspěch,“ prohlásil Sergej Lavrov, ministr zahraničních věcí Ruské federace.

Rusové si zkrátka za svým prezidentem stojí. Měli bychom si z nich vzít příklad a stejně odhodlaně podporovat pana Miloše Zemana.

5 comments
          1. Furt lepší, než uriny v krvi. Takoví lidé jsou pak strašně vychcaní.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..