Průlom v bitvě o Aleppo! Rusko opět šetří životy! Rozhodne dortová bitva!

08 Srp 2016

I když povstalci a syrská armáda dopravili k Aleppu posily a další zbraně a vypadalo to, že se připravuje rozhodující a smrtící bitva o ovládnutí celého města, tak vše bude jinak. Poté co se v sobotu povstalcům podařilo prolomit armádní pozice na jihu a některé čtvrti ovládané armádou obklíčit, vstoupilo do hry Rusko Vladimíra Putina.

Syrská oficiální agentura SANA oznámila, že armáda sice pokračuje v operacích proti teroristickým skupinám v celé Sýrii a jmenovala bojiště v Homsu, Hamá a Dará, ale k situaci v Aleppu uvedla, že tam se situace radikálně mění.“Díky vstupu ruských diplomatů, v pozici vyjednavačů mezi naší armádou a teroristy, jsme se i s ohledem na nebohé civilisty, rozhodli pro formát prozatím v Sýrii nevídaný. Bude šlehačková bitva. Každá ze soupeřících stran deleguje 10 bojovníků, kteří se utkají v klasické dortové bitvě. Aktuálně probíhá letecký trasport chlazených šlehačkových dortů na ruskou základnu v Tartúsu, odkud budou pokračovat v koloně zmrzlinářských vozů směrem na Aleppo. Všechny vozy budou regulérně označeny červeným křížem a od jejich příjezdu na určené místo dortové bitvy zavládne v Aleppu příměří,” sdělil telefonicky pro AZ247 náměstek syrského ministra zahraničí Fajsal Mikdád.

Pod tímto vidí NATO ohrožení globální bezpečnosti

“Vidíme to jako další vítězství zdravého rozumu a ruské diplomacie. Tento souboj je férový a rozhodne ho prostá hlasitost smíchu obecenstva. To družstvo, které si humorem a dorty vystřílí více decibelů, získá Aleppo,” řekl viditelně spokojený Vitalij Ivanovič Čurkin, ruský velvyslanec v OSN na tiskové konferenci. “Nevylučuji, že tento formát můžeme časem aplikovat i na další města, o které se bojuje,” doplnil dále Čurkin.

Naopak podezíravě se k plánu staví představitelé NATO a EU, k Rusku tradičně závistiví a nedůvěřiví. “Nesmíme důvěřovat ruským šlehačkovým dortům určeným pro Asadovy jednotky. Netušíme, jaké technologie se v nich skrývají,” píše se v tajné zprávě NATO, kterou má AZ247 samozřejmě k dispozici.

Pro AZ247 dojatě nadšený – Barel Kaláč0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dr.QQ
Dr.QQ
3 let před

Rusové podvádějí (jako vždy). Jejich brutálně podchlazené dorty (na teplotu tekutého dusíku) lze bez přehánění klasifikovat jako nepovolené a nehumánní zbraně.

luftmausmann
luftmausmann
3 let před
Reply to  Dr.QQ

A to jste ani nezmínil ten napalmový olej co tam používají.

RSS
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x