Pohřešovaní novináři, kteří informovali o situaci ve Wu-chanu, se stali součástí výstavy lidských těl

20 Dub 2020

Média už delší dobu řeší tři čínské novináře, kteří psali o koronaviru ještě předtím, než se z něj stal celosvětový problém. Novináři mimo jiné obvinili čínskou vládu z podávání lživých informací a zlehčování celé nákazy. Všichni tři zmizeli beze stopy během února a byli až do dnešního dne nezvěstní. Z jejich zmizení byla médii samozřejmě obviněna čínská vláda. Jak se ale ukázalo, je všechno nakonec jinak.

Podle informací, které dnes zveřejnila čínská zpravodajská agentura Rudý svině, nebyli novináři uneseni, ani odstraněni komunistickou vládou, nýbrž se dobrovolně staly exempláři na čínské výstavě lidských těl.

„Čchen Čchiou-š‘, Fang Pin a Li Ce-chua se zařadili mezi dobrovolníky, kteří zcela dobrovolně a bez nucení darovali svoje těla do výstavy mrtvých lidských těl. Podle našich informací už nemohli dále žít s tím, jak moc špinili dobré jméno čínské vlády, tak se raději rozhodli vykoupit ze hříchů proti naší lidové republice, a darovat svá těla na dobré účely,“ tvrdí Rudý svině.

Opět se tak ukázalo, jak fungují západní média a jak jsou zaujatá proti Číně, která se nesobecky a bez vidiny zisku snaží pomoci zemím zasaženým Američany vypuštěným koronavirem.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..