Pohřešovaní novináři, kteří informovali o situaci ve Wu-chanu, se stali součástí výstavy lidských těl

20 Dub 2020

Média už delší dobu řeší tři čínské novináře, kteří psali o koronaviru ještě předtím, než se z něj stal celosvětový problém. Novináři mimo jiné obvinili čínskou vládu z podávání lživých informací a zlehčování celé nákazy. Všichni tři zmizeli beze stopy během února a byli až do dnešního dne nezvěstní. Z jejich zmizení byla médii samozřejmě obviněna čínská vláda. Jak se ale ukázalo, je všechno nakonec jinak.

Podle informací, které dnes zveřejnila čínská zpravodajská agentura Rudý svině, nebyli novináři uneseni, ani odstraněni komunistickou vládou, nýbrž se dobrovolně staly exempláři na čínské výstavě lidských těl.

“Čchen Čchiou-š’, Fang Pin a Li Ce-chua se zařadili mezi dobrovolníky, kteří zcela dobrovolně a bez nucení darovali svoje těla do výstavy mrtvých lidských těl. Podle našich informací už nemohli dále žít s tím, jak moc špinili dobré jméno čínské vlády, tak se raději rozhodli vykoupit ze hříchů proti naší lidové republice, a darovat svá těla na dobré účely,” tvrdí Rudý svině.

Opět se tak ukázalo, jak fungují západní média a jak jsou zaujatá proti Číně, která se nesobecky a bez vidiny zisku snaží pomoci zemím zasaženým Američany vypuštěným koronavirem.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AdamDr. QQ Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dr. QQ
Host
Dr. QQ

nevjeřím tomu

Adam
Host
Adam

Až na tu hrubku dobrý.

Reklama

RSS