Pití kravského mléka u žen způsobuje, že se občas chovají jako krávy

22 Čvc 2019

Nevysvětlitelné ženské chování, při kterém se ženy začnou z ničeho nic chovat jako krávy a které nejsou schopni muži pochopit, má možná konečně vědecké vysvětlení. Alespoň to tvrdí vědci z Univerzity v Pasadeně, podle jejichž studie za to může pití kravského mléka.

Podle vědců obsahuje kravské mléko několik specifických hormonů, které přímo ovlivňují ženské chování. Právě tyto hormony pak způsobují něco, co mate miliony mužů po celém světě – to, že se ženy občas z ničeho nic chovají tak zvláštně, nepředvídatelně, prostě jako krávy.

„Testovali jsme tisíc různých žen. Polovina pila sklenici kravského mléka denně, druhá polovina nepila mléko vůbec. Divně a nelogicky se chovaly obě skupiny žen, takže toto chování k ním nejspíš prostě patří. Ovšem víc jako krávy se chovaly ty ženy, které pily mléko,“ stojí ve studii amerických vědců.

Toto chování mají ženy zakořeno ve své DNA

Ze studie tak vyplývá, že podobné chování mají ženy zakořeněno ve své DNA a kravské mléko ho pouze umocňuje.

„Rádi bychom řekli opak, ale i když naše studie trošku poodhalila něco o ženském chování, většina jeho tajemství zůstala zatím nadále utajena a nechápou jej jak muži, tak ženy. Víme ale to, že je dáno geneticky, a že je pro všechny ženy totožné,“ tvrdí dále vědci.

Dávejte si tedy pozot na to, co pijete. Mléko nejenže zahleňuje, ale ještě navíc podporuje afektované a nelogické chování u žen.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..