Hudba kapely Ortel zabíjí koronavirus

07 Dub 2020

Možná v nadpise trošku přeháníme, když tvorbu kapely Ortel označujeme jako hudbu. Faktem ale je, že písničky této vlastenecké kapely zabíjejí patogen koronaviru. Nakažení nemocí COVID-19 by tak mohli být vyléčeni poslechem několika písniček od Ortelu.

Vědci se zatím dohadují o tom, co přesně způsobuje to, že virus SARS-CoV-2 po několikaminutovém poslechu písniček od Ortelu umírá. Podle některých vědců za to může skutečnost, že ani virus není dost odolný na to, aby tu hrůzu vydržel poslouchat.

“Testovali jsme písničku Zůstaň mým domovem na několika dobrovolnících, kteří byli nakaženi novým koronavirem. Úspěch jsme zaznamenali ve 100 % případů, kdy virus už po 10 sekundách poslechu začal v hostiteli umírat. Po dohrání písničky pak byl virus z těla zcela pryč. Problémem však zůstává, že 3 minuty poslouchání Ortelu způsobilo u každého druhého testovaného dobrovolníka vážné poškození mozku,” tvrdí Martin Slanař, který vede skupinu brněnských vědců pracující na léku na koronavirus.

Mnoho nakažených s tímto druhem léčby nesouhlasí

Poškození mozku, které tento druh léčby způsobuje, je hlavním důvodem, proč se mnoho nakažených koronavirem raději rozhodlo zkusit svoje štěstí a vsadilo raději na vlastní imunitu.

“Radši umřu, než abych tu hrůzu poslouchal byť pár sekund. To poškození mozku a doživotní trauma mi za to nestojí,” tvrdí Radim K., který momentálně leží na JIP v liberecké nemocnici.

I tak by si ale mohl nový ortelovský lék najít svoje pacienty. Podle vědců by se léčba dala úspěšně aplikovat na lidech, kteří už mozek poškozený mají, potažmo vůbec nejsou jeho vlastníky.

“Po světě chodí mnoho lidí, kteří mozek buď nemají, nebo ho už stejně mají poškozený. Bavíme se tu například právě o fanoušcích Ortelu, kteří muziku této kapely poslouchají dobrovolně. Na ně bychom mohli léčbu aplikovat bez obav z případných vedlejších účinků, a navíc by nám za to ještě poděkovali,” dodává Martin Slanař.

Vláda zvažuje plošné vymýcení koronaviru pomocí městských rozhlasů

Fakt, že je hudba kapely Ortel tak účinná, dovedl vládu Andreje Babiše ke zvážení možného plošného vymýcení epidemie. Vláda tak zvažuje, že by ze všech městských a vesnických rozhlasů nechala hrát několik ortelovských skladeb, čímž by vyhubila virus na celém území České republiky. Otázkou však zůstavá, kolik lidí by tohle přežilo.

Jaký je váš názor? Jste pro plošné vymýcení koronaviru?

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

10
Komentujte

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Pišta HufnágelGentilio CespoSatanove uchoAdamRITCHI Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Fanousek
Host
Fanousek

Která pyca tohle napsala? Ortel je nejlepšý flastenecká kapela na svjetě, co řýká pravdu který se všechni ostatný bojej! Tohle fšechno je kampaň na dyzgreditaci a nikdo gdo Ortel poslouchá nemá mozeg požkožený. Naopak sou fšichni moc intelygentný.

Adam
Host
Adam

sou lepčí neš Býtls

NicNežPravda
Host
NicNežPravda

Dostal jsem task najít článek s fake news a zpracovat… ale jak jsem si tak četl tenhle článek, tak budu muset hledat dál, všechno vypadá jako fakty. Kdy je naplánována ta akce s rozhlasem?

Dominik Kotouček
Host
Dominik Kotouček

A S tema kecama dete do prdele Ortel je něj a vždy zůstane proč se serete do tomáše a neserete se .S tim že naše republika je jen prekadiste pakáže

kuba
Host
kuba

podle mě si komentáře píše sama redakce,jinak to přece není ,možný /řýká pravdu/ je opravdu perla

RITCHI
Host
RITCHI

Tohle už nemá se satirou a sarkasmem vůbec nic společného. Je to jen hnusné urážení zpěváka a vlastence, který nebýt cenzury eurohujerských a probruselských politiků, vyhrál Zlatého slavíka. Už si nepamatujete, jak ho na poslední chvíli vyškrtli ze seznamu, když dostal od lidí víc hlasů než Gott? Ano, humor, sarkasmus a ironii mám rád. Ale tenhle článek je jen odporný výron nenávisti, snůška urážek a hnusu. Já chápu, že každému se jeho styl nemusí zamlouvat, a obzvlášť tzv. “vítačům a sluníčkářům”, kterým vadí jeho vlastenecké texty. Ale to neznamená, že ho musí veřejně špinit a urážet. I když… od takových… Číst vice »

Adam
Host
Adam

výtači a sluníčkářy sou blbé

Satanove ucho
Host
Satanove ucho

On je taký vlastenec, ako ja jadrový fyzik..

Gentilio Cespo
Host
Gentilio Cespo

Něco na tom bude. Proč by Hnídkova tvorba nemohla “sestřelit” koronavirus, když se jí podařilo zlikvidovat takovou nákazu, jako byla anketa Český slavík?

Pišta Hufnágel
Host
Pišta Hufnágel

Hudba je fakt silná. Napríklad hudba Rytmusa prebrala človeka z niekoľkoročnej kómy. Keď Rytmusa začalo hrať rádio, ten pacient sa prebral, prešiel k rádiu, zahrešil, vypol ho a znova si ľahol na ďalších 5 rokov.

Reklama

RSS