Evropa se dnes v noci na několik hodin zahalila do tmy. Zmizelo Slunce a objevil se půlměsíc. Mohlo jít o teroristický útok

08 Kvě 2018

Evropané byli dnes v noci šokováni nevídaným úkazem, když na několik hodin zmizelo z oblohy Slunce a celá Evropa se zahalila do tmy. Slunce na obloze vystřídal zářivý půlměsíc, což je, jak všichni víme, symbol islámu. Začíná se tak diskutovat o tom, že nešlo o ojedinělý a doposud nezaznamenaný jev, nýbrž o teroristický útok.

Slunce začalo mizet okolo 8 hodiny večerní, zhruba ve 20:30 bylo úplně pryč. Evropa se zahalila do tmy a osvětlení zajišťovaly pouze lampy v ulicích. Za několik málo okamžiku se pak na obloze objevil půlměsíc, znak islámu. Nikdo nevěděl, co se vlastně děje, nicméně půlměsíc na obloze jasně napovídal, že jde o teroristický útok.

„Slunce zmizelo, všude najdou byla tma, za chvíli se na obloze objevil půlměsíc… Bylo to strašné,“ popisuje včerejší útok vyděšená občanka Magda z Rumburku.

„Nevěděli jsme, co se bude dít. Na východ Slunce jsme čekali skoro 6 hodin. Báli jsme se, že Slunce už nevyjde. Nepochybuji o tom, že to byl teroristický útok. Přísahala bych, že jsem z okna několikrát za noc slyšela volání ‚Allahu Akbar!‘,“ dodává obyvatelka desetitisícového městečka na severu Čech.

I námi dotázaní odborníci se shodují na tom, že tento jev musí být teroristickým útokem a nese všechny jeho znaky.

„Terorismus má vyvolat v lidech strach, což tento úkaz vyvolal. Islamisté se za tímto útokem de facto podepsali půlměsícem na obloze. Jen naivní blázen a sluníčkář by o tomto teroristickém útoku pochyboval,“ prohlásila zakladatelka hnutí Znuděné matky Živa Pindová.

A zatímco EU se nám snaží namluvit, že šlo o jev zvaný „noc“, který se děje každý den, my už víme, že šlo o útok na naši kulturu a společnost, proti kterému se musíme bránit! Jelikož kromě půlměsíce byly na obloze vidět i hvězdy, tak není pochyb o tom, že za útokem stojí i USA a EU. Jak USA, tak EU mají ve vlajce hvězdy. To nemůže být náhoda.

Dalším důkazem je to, že Slunce večer odešlo na západ, takže nám jej určitě ukradli Američané. Naopak ráno, když se konečně vyjasnilo a tma zmizela, tak Slunce přišlo z východu. Není pochyb o tom, že nám jej poslal Putin.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

4 comments
  1. Martu z Rumburaku mohu uklidnit. S největší pravděpodobností se nejedná o akci IS. Jsou to známí chvástalové a zatím nikde nic neprezentovali. Spíš bych tak tipoval na imperiálisty či E. Muska. Jeho Tesle na dráze ke Slunci dochází energie a tak si musela dobíjet baterky. No a nám na tu chvíli zhaslo Slunce.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..