EU vyřešila debatu ohledně transgender WC. Toalety nakonec zruší úplně. Lidé budou moci provádět potřebu přímo na ulici

10 Čvc 2021

Veřejný prostor již několik posledních měsíců zmítá otázka transgender WC, a zda by transgerder lidé mohli a měli využívát toalety opačného pohlaví. EU po týdnech náročných debat nakonec přišla s kompromisem, který je pro všechny snadno pochopitelný a přijatelný – WC zruší úplně, a občanům bude umožněno vykonávat potřebu přímo na ulici.

Z tohoto rozhodnutí nebudou profitovat pouze transgender lidé, nýbrž všichni občané EU. Kolikrát se již komukoliv stalo, že šel po ulici, a potřeboval nutně na záchod, ale poblíž žádný nebyl. Popřípadě byl, ale hlídač u záchodu vyžadoval drobné, které zrovna nebyly po ruce. Tento problém bude rozhodnutí řešit. Od 1. 1. 2022, kdy zákon o zrušení WC vejde v platnost, totiž již nebudete muset v panice hledat toaletu, ale budete moci vykonat potřebu přímo na ulici.

„Homosexualita a transgender pohlaví jsou v přírodě naprosto normální. Existují stovky zdokumentovaných případů, kdy si lvi holili svoji hřívu, aby vypadali jako lvice, nebo kdy naopak lvice nosily hřívy umělé, protože se identifikovaly jako lvi. V přírodě je také normální to, že zvířata vykonávaju potřebu, kde zrovna uznají za vhodné. Žádná jiná stvoření na Zemi kromě člověka nemají vyhrazené místo na toalety. Rozhodli jsme se proto splynout více s přírodou, a umožnit občanům, mít toaletu kdekoliv zrovna chtějí,“ prohlásila transgender mluvčí Evropské rady pro LGTBQ+TDI12PROMAX Steve Manwithoutdick.

Zrušení toalet sníží spotřebu vody a uhlíkovou stopu

Dalšími výhodami beztoaletní společnosti jsou ekologické dopady. Bez toalet se sniží uhlíková stopa o 10 %, a ročně se ušetří až 100 tisíc hektometrů krychlových vody. Záchodová vody z EU tak může putovat do chudých afrických vesnic.

„Spousta čističek odpadních vod bude moci fungovat na poloviční výkon, a na celém území EU bude ročně spotřebováno až o 100 tisíc hektometrů krychlových. Z takového množství vody by mohlo fungovat 1000 chudých afrických vesnic po dobu 200 let. Nefunkční potrubí a kanalizace, které po zrušení toalet vzniknou, navíc budou moci využívat za účelem distancování se od normáních občanů lidé, kteří odmítaní roušky a očkování, například členové a voliči Volného bloku,“ dodává Manwithoutdick.

Po přečtení tohoto článku zřejmě dostanou malou příhodu srdeční všichni ti, kteří si na začátku pandamie koronaviru nakoupili kamiony toaletního papíru. Nicméně, i když toalety již nebudou, zadek si budete moci utírat i tak.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.