Druhý příchod Ježíše Krista pravděpodobně už dávno nastal. Skončil ale v blázinci

20 Čvc 2017

Bible v několika pasážích pojednává o tom, kdy a za jakých okolností má lidstvo očekávat druhý příchod Ježíše Krista. Podle Bible se Ježíš vrátí na konci věků a vykoná Poslední soud, při kterém dojde na nebe vzetí. Podle bývalého ředitele Psychiatrické léčebny u Svaté Anny v Chicagu už ale k příchodu Ježíše Krista dávno došlo, Poslední soud však neproběhl, protože ještě před jeho vykonáním byl Ježíš označen za blázna a zavřen do psychiatrické léčebny.

“Když se před dvěma tisíci lety objevil někdo, kdo lidem tvrdil, že je synem božím a dokazoval to chabými kouzelnickými triky a iluzemi, tak mu to samozřejmě většina lidí věřila. Ovšem dnes, v dobách moderních technologií a vědy, by takový člověk skončil s největší pravděpodobností v ústavu pro duševně choré,” píše na svém blogu bývalý ředitel Psychiatrické léčebny u Svaté Anny v Chicagu Roger Dickinson.

“Pamatuji si, že v roce 1956 jsme přijali muže s dlouhými vlasy a vousy, který tvrdil, že je Ježíš Kristus a přišel nás všechny soudit. Tento muž se nám to snažil dokázat tak, že měnil vodu ve víno a léčil nemocné. Samozřejmě jsme to měli za laciné triky. Byla to doba hippies, takže jsme ho pokládali za nějakého feťáka, který to přehnal s drogami a zbláznil se. S odstupem času uznávám, že opravdu mohlo jít o Ježíše…” píše dále Dickinson.

Pokud skutečně šlo o Ježíše, dá se předpokládat, že jeho hospitalizace v psychiatrické léčebně (ve které v roce 1977 i zemřel, potom vstal z mrtvých a následně zase zemřel, pozn. redakce) zabránila Poslednímu soudu. Lidstvo tak bylo pravděpodobně ponecháno napospas až do konce svých věků. To koneckonců vysvětluje postupnou degeneraci lidské rasy. Následná anarchie a chaos, které vyústí k úplnému konci světa se dají taktéž předpokládat. Na konci tak pravděpodobně nebude žádné nebe, ale pouze tma a peklo. Nebo už snad v pekle dávno jsme?

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
David Král
David Král
2 let před

Modlí se žena k Bohu: Bože sešli mi muže, který mě bude milovat a zároveň mi bude mi rozumět. Najednou se ozve shůry: Nejsi ty husa? Poslal jsem ti ho minulý rok a tys mu řekla, že ho máš ráda jako kamaráda.

Free
Free
2 let před

Zapomeňte na to: https://goo.gl/iKiiV3 Žádný další Kristus nebude. A můžete se modlit třeba hlavou vzhůru.

Ales Medlin
Ales Medlin
2 let před
Reply to  Free

Jaka je modlitebni situace pred priletem svateho Jezise? Zapeklita?

Anonymní
Anonymní
2 let před

Tak to je lidstvo v pr**li.

Jacques Bergier
Jacques Bergier
2 let před

Presne takto by to dopadlo, v base, zabitý, alebo v blázinci. Alebo na kríži. Veďpápež by ho musel vyskúšať “dokáž, že si syn boží, premeň túto vodu na víno”…:)

Smutné. Ježiš bol inteligentný človek a jeho učenie múdre, ale nepochopené a znásilnené.

Dobromečiar
Dobromečiar
1 rok před

Pápež by toto nikdy nedopustil, veď by mu musel uvolniť miesto a isť robiť a prepísať bibliu do pôvodnej podoby….

RSS
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x