Donald Trump si nechá změnit jméno na Joe Biden, aby mohl zůstat prezidentem

13 Lis 2020

S lišáckým řešením svojí prohry v amerických prezidentských volbách přišel dosavadní prezident Donald Trump. Ten plánuje zůstat prezidentem na další 4 roky tím, že si nechá přejmenovat z Donalda Trumpa na Joe Bidena.

„Je to jednoduché. Když se budu jmenovat Joe Biden, bude to znamenat, že jsem vítězem voleb, a budu tak moct prezidentovat další 4 roky!“ píše Trump na svém Twitteru.

Podle Trumpa není problém v tom, že by se oba kandidáti jmenovali Joe Biden, ba naopak. Trump tvrdí, že pokud se oba kandidáti jmenují stejně, nikdo vlastně neví, který z nich ve skutečnosti vyhrál. V takovém případě dle Trumpa automaticky vítězí dosavadní prezident, tedy on.

„Volby jsem vyhrál, každý to ví. Je to kampáň. Ač nerad, musím se uchýlit ke změně jména. Když jsou výsledky voleb zfalšované, prostě se přejmenuji na Joa Bidena, a budu pořád prezident!“ píše dále Trump na Twitteru.

Pokud by ani tohle k vítězství Trumpa ve volbách nestačilo, plánuje dosavadní prezident nařídit Bidenovi, aby se přejmenoval na Donalda Trumpa. Oba kandidáti by si tak prohodili jména a vítězem by byl Trump, resp. Biden.

„Jsem prezident! Pokud přikážu Bidenovi, aby si změnil jméno na Donalda Trumpa, tak to musí udělat! Já se pak přejmenuju na Bidena a výsledky voleb budou v tu ránu platné!“ dodává Trump.

Pokud budou všechny náležitosti vyřízeny v předpokládaném termínu, mohl by se Trump jmenovat Biden už začátkem prosince.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.