Česko zaznamenalo vůbec první případ znásilnění čárovým kódem na světě

09 Bře 2017

O škodlivosti čárových kódů se začíná mluvit čím dál častěji. Podle některých neodborných studií způsobují čárové kódy rakovinu, autismus, deprese, chřipku, chudobu, náchylnost k nemocem, agresi, neplánované potraty, alzheimera, ALS či nádory na mozku. V České republice byl však před několika dny zaznamenán vůbec první případ znásilnění čárovým kódem. Agrese EANů tak dále roste a média stále mlčí.42 letá znásilněná Magda podle svých slov na hrůzný zážitek do smrti nezapomene.

„V klidu jsem myla nádobí, když najednou z etikety plastové PET lahve vyskočil maskovaný EAN, který mě povalil na zem, roztrhl mi kalhoty a asi půl hodiny mě znásilňoval. Křičela jsem o pomoc, ale nikdo mě neslyšel,“ řekla Magda naší redakci.

Podle ruských bloggerů se jedná o vůbec první případ znásilnění čárovým kódem na světě. Doteď bylo známo, že čárové kódy mohou způsobovat smrtelné nemoci, ale že by člověka nějak fyzicky napadly, to tu zatím nebylo.

„Odborníci“ dále dodávají, že pokud se chcete podobným situacím vyhnout, je nutné čárové kódy ihned po zakoupení produktu s EANem zaškrtnout černou fixou. Teoreticky by mělo stačit jednoduché přeškrtnutí, nicméně pokud chcete mít naprostou jistotu bezpečí, zaškrtejte čárový kód úplně celý, aby nešel vůbec přečíst.RELATED POST