Zemana převezli do nemocnice. Zasekl se Putinovi v zadku

18 Čvc 2017

Dnes v podvečer přišla z Hradu zpráva, že se prezident Miloš Zeman zasekl v zadku ruského prezidenta Putina a musel být převezen do nemocnice. Zeman je v Putinově zadku už čtvrtým dnem a stále se ho nedaří vytáhnout, což vysvětluje, proč o něm v médiích už několik dní neproběhla žádná zpráva.
“Vladimir Putin přicestoval do Prahy na dovolenou. Vše proběhlo tajně a média o jeho návštěvě vůbec nevěděla. Při setkání s panem prezidentem se ale stala nepříjemná nehoda, kdy pan prezident lezl panu Putinovi do zadku tak dlouho, až se v něm zasekl,” řekl naší redakci prezidentův tiskový mluvčí Jiří Ovčáček.

Kvůli trapnosti celé situace se Hrad nejdříve pokoušel Zemanovi pomoct sám a záchranku tedy nevolal. Všechny pokusy ale byly marné, a tak byli oba prezidenti nakonec převezeni do nemocnice Na Bulovce.

“Členové ochranky se pana prezidenta snažili vytáhnout. Zkoušeli jsme ho potřít máslem, aby víc klouzal, dokonce jsme i dali panu Putinovi projímadlo, ale nic nezabralo. Nakonec jsme se rozhodli pro převoz do nemocnice. Aby se pan Putin cítil jako doma v Rusku, zvolili jsme tu nejhnusnější nemocnici v Praze, tedy Bulovku,” dodává Ovčáček.

Aktualizováno

Zeman naštěstí není v ohrožení života a lékařům se ho již podařilo vytáhnout. Pro jistotu si ho nechají chvíli na pozorování, ale již během zítřka by měl být z nemocnice propuštěn.

Aktualizováno 20.7.

Už je tam zase.
8
Komentujte

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
juloJaroslav HascichalinnaIrena DusíkováJaroslava Haselbachová Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dr.QQ
Host
Dr.QQ

A byl to skutečně Sokolík sivý slunéčko zlatisté Myloš Pajda první? Byl to skutečně on, co vytáhli z řitě moskevského cara? Nevytáhli náhodou nějaké jiné ruské how_o?

Jaroslava Haselbachová
Host
Jaroslava Haselbachová

Zašprajcovala se mu tam ta nešťastná hůl, ta bude mít na trhu vysokou cenu.

Irena Dusíková
Host
Irena Dusíková

a co následná dezinfekce a deratizace? Já se ruských švábů bojím

halinna
Host
halinna

… Ovčáček-Baranček taky zalezen v USA análu? Záchranku bych volala pre Ovčaka, ale ze psychiatrie……AZ247 mediálny odpad……. s takouto mediálny rétorikou daleko nedôjdete…….

Jaroslav Hascic
Host
Jaroslav Hascic

comment image

Jaroslav Hascic
Host
Jaroslav Hascic

comment image

Jaroslav Hascic
Host
Jaroslav Hascic

comment image

julo
Host
julo

Autor článku je usa fajč cicinový a z papule miesto jazyka mu trčí cicina aj z vajciami nejakého usa sráča.

Reklama

RSS