Zemana převezli do nemocnice. Zasekl se Putinovi v zadku

18 Čvc 2017

Dnes v podvečer přišla z Hradu zpráva, že se prezident Miloš Zeman zasekl v zadku ruského prezidenta Putina a musel být převezen do nemocnice. Zeman je v Putinově zadku už čtvrtým dnem a stále se ho nedaří vytáhnout, což vysvětluje, proč o něm v médiích už několik dní neproběhla žádná zpráva.

“Vladimir Putin přicestoval do Prahy na dovolenou. Vše proběhlo tajně a média o jeho návštěvě vůbec nevěděla. Při setkání s panem prezidentem se ale stala nepříjemná nehoda, kdy pan prezident lezl panu Putinovi do zadku tak dlouho, až se v něm zasekl,” řekl naší redakci prezidentův tiskový mluvčí Jiří Ovčáček.

Kvůli trapnosti celé situace se Hrad nejdříve pokoušel Zemanovi pomoct sám a záchranku tedy nevolal. Všechny pokusy ale byly marné, a tak byli oba prezidenti nakonec převezeni do nemocnice Na Bulovce.

“Členové ochranky se pana prezidenta snažili vytáhnout. Zkoušeli jsme ho potřít máslem, aby víc klouzal, dokonce jsme i dali panu Putinovi projímadlo, ale nic nezabralo. Nakonec jsme se rozhodli pro převoz do nemocnice. Aby se pan Putin cítil jako doma v Rusku, zvolili jsme tu nejhnusnější nemocnici v Praze, tedy Bulovku,” dodává Ovčáček.

Aktualizováno

Zeman naštěstí není v ohrožení života a lékařům se ho již podařilo vytáhnout. Pro jistotu si ho nechají chvíli na pozorování, ale již během zítřka by měl být z nemocnice propuštěn.

Aktualizováno 20.7.

Už je tam zase.

8 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..