Zemana převezli do nemocnice. Zasekl se Putinovi v zadku

18 Čvc 2017

Dnes v podvečer přišla z Hradu zpráva, že se prezident Miloš Zeman zasekl v zadku ruského prezidenta Putina a musel být převezen do nemocnice. Zeman je v Putinově zadku už čtvrtým dnem a stále se ho nedaří vytáhnout, což vysvětluje, proč o něm v médiích už několik dní neproběhla žádná zpráva.
“Vladimir Putin přicestoval do Prahy na dovolenou. Vše proběhlo tajně a média o jeho návštěvě vůbec nevěděla. Při setkání s panem prezidentem se ale stala nepříjemná nehoda, kdy pan prezident lezl panu Putinovi do zadku tak dlouho, až se v něm zasekl,” řekl naší redakci prezidentův tiskový mluvčí Jiří Ovčáček.

Kvůli trapnosti celé situace se Hrad nejdříve pokoušel Zemanovi pomoct sám a záchranku tedy nevolal. Všechny pokusy ale byly marné, a tak byli oba prezidenti nakonec převezeni do nemocnice Na Bulovce.

“Členové ochranky se pana prezidenta snažili vytáhnout. Zkoušeli jsme ho potřít máslem, aby víc klouzal, dokonce jsme i dali panu Putinovi projímadlo, ale nic nezabralo. Nakonec jsme se rozhodli pro převoz do nemocnice. Aby se pan Putin cítil jako doma v Rusku, zvolili jsme tu nejhnusnější nemocnici v Praze, tedy Bulovku,” dodává Ovčáček.

Aktualizováno

Zeman naštěstí není v ohrožení života a lékařům se ho již podařilo vytáhnout. Pro jistotu si ho nechají chvíli na pozorování, ale již během zítřka by měl být z nemocnice propuštěn.

Aktualizováno 20.7.

Už je tam zase.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dr.QQ
Dr.QQ
2 let před

A byl to skutečně Sokolík sivý slunéčko zlatisté Myloš Pajda první? Byl to skutečně on, co vytáhli z řitě moskevského cara? Nevytáhli náhodou nějaké jiné ruské how_o?

Jaroslava Haselbachová
Jaroslava Haselbachová
2 let před

Zašprajcovala se mu tam ta nešťastná hůl, ta bude mít na trhu vysokou cenu.

Irena Dusíková
Irena Dusíková
2 let před

a co následná dezinfekce a deratizace? Já se ruských švábů bojím

halinna
halinna
2 let před

… Ovčáček-Baranček taky zalezen v USA análu? Záchranku bych volala pre Ovčaka, ale ze psychiatrie……AZ247 mediálny odpad……. s takouto mediálny rétorikou daleko nedôjdete…….

Jaroslav Hascic
Jaroslav Hascic
2 let před

comment image

Jaroslav Hascic
Jaroslav Hascic
2 let před

comment image

Jaroslav Hascic
Jaroslav Hascic
2 let před

comment image

julo
julo
2 let před

Autor článku je usa fajč cicinový a z papule miesto jazyka mu trčí cicina aj z vajciami nejakého usa sráča.

RSS
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x