Účastníci zítřejšího průvodu Prague Pride plánují znásilňování kolemjdoucích, krádeže dětí a ničení tradičních českých rodin

09 Srp 2019

Průvod homosexuálů Prague Pride, který proběhne už zítřejší sobotu, plánuje podle našich zdrojů tajnou akci, během které naběhnou účastníci průvodu hromadně do bytů a domů heterosexuálních manželských párů, aby jim zničili rodinu.

Průvod začíná již zítra ve 12:30 a podle našeho zdroje by si všechny tradiční české rodiny měly v tu dobu zamknout dveře a zabednit okna. Průvod tisíců homosexuálů totiž plánuje nejen pohoršovat kolemjdoucí, ale celou akci završit tím, že vtrhne do bytů tradičních heterosexuálních párů, aby jim zničil rodinu.

“Nevím přesně, co teplometi plánují. Slyšel jsem něco o rabování a unášení dětí z tradičních českých rodin. Dokonce i zaznělo něco o tom, že chtějí gayové zabíjet manželky, aby demonstrovali to, že tradiční česká rodina je špatná a pár žena-muž je proti přírodě,” tvrdí náš zdroj.

Něco takového se dělo i v minulých letech, avšak v o dost menší míře. Jak tvrdí námi dotázaná obět loňského rabování, která si přála zůstat v anonymitě, pan Martin Hašek z Prahy 3.

“Bylo to strašné. Do bytu mi najednou vtrhlo několik gayů, zabili mi manželku, řekli mi, že si mám radši najít chlapa, a pak mi vzali dvou ročního synka, aby z něj taky vychovali buznu. Do smrti na to nezapomenu,” tvrdí pan Hašek.

Pozor na zadek!

Další informace, která od našeho zdroje zazněla, je ta, že průvod homosexuálů plánuje i hromadné znásilňování kolemjdoucích.

“Každoročně si průvod Prague Pride vyžádá několik desítek znásilněných můžů. Ani letos to nebude jiné. Tím spíš, že znásilňování je plánováno i samotnými organizátory a pražský primátor Hřib už schválil vyhlášku, dle které bude zítřejší znásilňování beztrestné a legální. Stačí tak chvilka nepozornosti, a už vás bude držet hlouček gayů, který se bude dobývat k vašemu pozadí,” dodává náš zdroj.

K homosexuálům by se navíc měli přidat i další sexuálně odlišní jedinci. Mluví se například o zoofilech, takže pozor na svoje psy a kočky.

Praha nakoupila několik tisíc pytlů na mrtvoly

Jelikož bude zřejmě celá akce velice brutální a bude požehnáta primátorem Hřibem, nakoupila Praha v tajnosti několik tisíc pytlů na mrtvoly. Podobné dodávky často provádí americká vláda, když chystá nějaký masakr na vlastním obyvatelstvu. Zdá se tedy, že se na zítra plánuje s velkým počtem obětí.

Pokud můžete, raději se Praze zítra úplně vyhněte a odjeďte na víkend někam na chatu nebo k vodě. Pokud přecejen nemáte možnost Prahu opustit, zabedněte okna, zamkněte všechny dveře a doufejte, že se vám průvod vyhne.

23 komentářů
 1. Ad “pražský primátor Hřib už schválil vyhlášku, dle které bude zítřejší znásilňování beztrestné a legální”:
  Platí to pro všechna znásilnění nebo jen pro ta duhová? Jako jestli bude možno beztrestně znásilnit pouze pana primátora nebo i jeho manželku.

 2. Ty zdroje jste vzali kde? Chodím na pride už několik let a nikdy jsme nic špatného neudělali. Tohle je jen další klamstvo. V životě bych si nedovolil znásilňovat lidi, děti apod. a nemám ani důvod níčit heterosexualní páry a rodiny. Tenhle článek mi přijde absurdní a směšný.

  1. Musým uznat, že tady pan Veslo má naprostou pravdu! Myslím že za, tohle múže Kalousek protoše za, jeho vlády tohle fšechno vzniklo!!!

 3. To je taková blbost. Myslím, že vzdělání redaktora, který tohle vyblil, nebude moc velké. Ještě blbější lidí jsou ti, kteří tomuhle věří.

 4. Teď nevím, jestli ty komentáře jsou taky nastrčené autorem, nebo jsou někteří lidi tak hloupí ….

 5. Bohužel je na světě tolik lidí, že většina z nich jsou dementi, kteří ani nepochopí vtip.

 6. Kdo je cílem ústrků a společenského posměchu, je citlivý i na satiru. Proto ty reakce výše. Ten, kdo má sebevědomí v pořádku a není šikanován, si dokáže sám ze sebe dělat srandu. Teda většinou.

 7. Musým uznat, že tady pan Veslo má naprostou pravdu! Myslím že za, tohle múže Kalousek protoše za, jeho vlády tohle fšechno vzniklo!!!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..