Skupina amerických vědců došla až na okraj placaté Země. Potkali tam vesmírnou želvu

19 Bře 2019

Zastánci teorie o placaté Zemi mají další nezvratitelný důkaz toho, že jejich teorie je pravdivá. Skupině amerických vědců z Univerzity v Bostonu se totiž podařilo vycestovat až na samotný okraj naší planety, kde jim poskytla rozhovor obří vesmírná želva, na jejíž krunýři se náš svět nachází.

Cesta na kraj světa trvala Erikovi Thomasovi a jeho týmu celých 80 dní, během kterých se vydali na Antarktidu a odtamdut dále na sever až na samotný kraj planety. Jelikož naše planeta cestuje vesmíre na krunýři obří želvy, která je orientovaná právě na sever, tým vědců ji tam potkal a pořídil s ní krátkou konverzaci, jejíž podrobný přepis plánují vědci zveřejnit v následujícím týdnu.

„Byla to složitá cesta. Antarktida ve skutečnosti vůbec není zmrzlá přírodně, nýbrž uměle. Vlády celého světa ji tajně mrazí, aby nikdo neměl důvod se tam vydávat, protože by tam krom konce světa mohl nalézt i našeho hostitele – vesmírnou želvu, která si nechá říkat Steve,“ píše Erik Thomas na svém blogu.

„Celá Antarktida je hlídaná vojáky a po celé její šířce je velká zeď. My jsme však prošli okolo všech vojenských hlídek a dostali se nepozorovaně až na okraj. Tam nám Steve řekl, proč se placatá Země drží v tajnosti,“ píše dále Thomas.

Jsme parazité

Šokující pravda je taková, že lidstvo a veškeré organismy naší planety, jsou ve skutečnosti pouze parazité na krunýři velké vesmírné želvy, které se to vůbec nelíbí.

„Steva z nás neustále svědí záda, která si ale nemůže sám poškrábat. Momentálně letí vesmírem do obřího vesmírného supermarketu, kde si plánuje koupit obojek proti parazitům. Jakmile se toto stane, náš svět začne pomalu umírat,“ píše dále Thomas.

Lidstvu zbývá nanejvýš 500 let

Pro obří vesmírnou želvu plyna čas jinak než pro nás. Pro ni je to sice 30 minutová cesta do intergalaktického Tesca, pro nás je to přibližně 500 let. Jedno je ale jisté, všichni za pár stovek let zemřeme.

„Steve je rozhodnutý, že se nás zbaví. Naštěstí pro nás plyne čas o dost pomaleji, než pro něj, takže máme ještě cca 500 let. Potom nás ale všechny vyhubí antiparazitikum pro vesmírné želvy. Vlády toto dobře vědí, proto existenci placaté Země tají, a tvrdí, že všichni žijeme na obří vesmírné kouli, která se točí a obíhá kolem Slunce. Leč to zní absurdně, většina lidí jim to věří,“ tvrdí Thomas.

Díky tomuto objevu naštěstí Erik Thomas se svým týmem začali pracovat na intergalaktickém průchodu, který by nám umožnil přemístit celou naši planetu na jinou želvu. Tím bychom získali další tisíce let, než i ona dojde do lékárny pro antiparazitika. Takto by se mohlo lidstvo každých několik tisíc let jenom jednoduše přemístit z jedné želvy na jinou, pořád a pořád dokola.

„Jednoduše bychom nad naší planetou otevřeli červí dírů, která by nás vcucla a přenesla přes celou galaxii na nejbližší vesmírnou želvu, na které by nás zase odcucla. Prakticky nic bychom nepoznali. Bylo by to jak cestování hvězdnou bránou. Naše želva je sice trošku atypická, protože je plná parazitů – na jejích zádech stojí několik slonů, na kterých je teprve položená naše planeta (viz úvodní obrázek, pozn. redakce), nicméně tyto slony nepotřebujeme. Potažmo je můžeme na další želvu vzít s sebou,“ zakončuje Thomas svůj článek.

O případných úspěších Erika Thomase a jeho týmu vás budeme v budoucnu určtitě informovat.

4 comments
  1. Prosíme ctěné redaktory, aby se naučili rozpoznávat rozdíl mezi slůvky „leč“ a „ač“. Ač jsou vaše články plné životně důležitých informací a pomáhají nám zorientovat se ve světě zlých médií, tento jazykový nešvar je velmi kazí. Předseda našeho lexikálně sémantického kroužku navrhl uvalit na vaši stránku Kletbu Věčného Zatracení, leč přízeň zbytku členské základny vás tohoto krutého – ač zaslouženého – trestu ušetřila.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..