Skotští vědci varují: Neustále brečení Karla Havlíčka kvůli cenám energií může udělat díru do časoprostoru

24 Srp 2022

Skupina skotských vědců přišla s důrazným varováním, že neustálé brečení místopředsedy hnutí ANO a bývalého ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka kvůli vysokým cenám energií, může brzy způsobit díru v časoprostorovém kontinuu.

Podle vědců to, že nad cenami energií tolik vášní zrovna Karel Havlíček, kterému pod prsty zkrachovala Bohemia Energy a který pro nezávislost na ruském plynu (to Rusko, které v roce 2021 označilo ČR za nepřátelskou zemi, pozn. redakce) neudělal vůbec nic, způsobuje takový paradox, že doslova způsobuje trhlinu v našem vesmíru.

„Je to podobné, jako kdybyste se vrátili do minulosti a zabili vlastního dědu. Nikdy byste se pak nenarodili, tudíž byste se nemohli vrátit do minulosti a zabít dědu. Vznikne tak paradox. Stejně tak tady člověk, který se na současné krizi sám podílel, teď každý den kvůli této krizi brečí na Twitteru. Vzniká tak paradox, který náš vesmír není schopný dlouhodobě ustát,“ tvrdí skotští vědci.

Situaci nepomáhá ani to, že Karel Havlíček aktuálně účinkuje v kočovném cirkusu Andreje Babiše a pořádá vystoupení po celé České republice. Jelikož Karel Havlíček brečí po celé ČR, způsobuje tím po celém území Česka malinké trhlinky v časoprostoru, které mohou vyústit až v obří červí díru do jiné dimenze. A abytoho navíc nebylo málo, paradoxy tvoří i samotný Andrej Babiš.

„Babiš, který by před pár lety z pozice premiéra neodstoupil, i kdyby v novoročním projevu vykonal potřebu na národní vlajku, ale i Alena Schillerová, která jako bývalá ministryně financí neumí spočítat trojčlenku a teď brečí na Twitteru podobně jako Havlíček, jsou další střípky, které mohou vést k naprosté katastrofě. Pro lásku boží, pokud nechcete zničit vesmír, držte už huby,“ vzkazují vědci poslancům hnutí ANO.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.